Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Hey Kochani :papa::papa: :******

 

Ja dzis bylam z siostra w galerii handlowej bo chciala cos sobie upolowac na wyprzedazach , nie mam zbytniego nastroju ale w domu siedziec jeszcze gorzej wiec sie wyszykowalam i pojechalam.

 

Teraz siedze i popijam kawe z mlekiem doprawiona pomarancza, gozdzikami i wanilia. Jutro ide do Madzi i do Um pozniej pojade poskladac wnioski bo juz wszystkie mam podbite i powypelniane.

 

Chodze z leksza jak pijana , pewnie na ta pogode i sytuacja z Wieslawem wytracila mnie ciut z rownowagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór ludkowie!

 

Chyba nam to wietrzysko nerwy podkręca... Co dla Wiesia mogło byc zrobione, to zostało. Wsparcie udzielone, rodzina powiadomiona i chyba tematem można już się nie nakręcac.

 

U mnie leje już drugi dzień, wietrzysko łeb urywa, na samopoczucie wiadomo jak to działa. Czekam teraz na koleżankę, wpadnie na kawę, chociaż jakaś atrakcja, bo dziś do niczego nie jestem w stanie się zmobilizowac. Masakra...

 

A jak wy się dziś czujecie, ktoś tchnie trochę pozytywnej energii?

Lubię wiatr i jesienną pogodę w zimie, ale ja to ja.

 

Zgłaszam się do szukania pozytywów.

 

Znaczy może to nie jest pozytyw, ale zawsze energia, pan mi nie chciał dać szóstki z WF-u, który i tak się nie odbywa, więc co za różnica, a mi jest do stypendium potrzebna, więc zostaje mi w piątek zaliczyć surowce roślinne na szóstkę, albo w niedzielę antybiotyki na piątkę. A ja na lekach jestem. A w sobotę chciałam się zobaczyć z kolegami, a nie wiem czy się dam radę ze szkoły wyrwać.

 

Za to dostałam maila, że za miesiąc rusza nowa grupa na kursie tańca, więc mam w sam raz czasu do namysłu. Na razie się męczę idąc po schodach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, a to moze Ci sie spodoba :105: bo naprawde to super relax :)

 

 

wieslawpas, Trzeba zrobic detoks i sie leczyc odpowiednio , no i nie skakac od lekarza do lekarza tylko wybrac konkretnego ktory Ci pomoze, bedzie wiedzial jakie brales leki , co zapisac zeby nie powielaac schematu tych ktore nie dzialaly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×