Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

to nie fiem co zrobić wstałem przed chwilką palić mi się chce a rzuciłem przedwczoraj i co teraz zrobić :roll: chyba oszaleje

 

Weź słomkę i włóż do ust :roll: Byle nie fajke :lol:

 

Notabene, mi też fajki się kończą a odkąd oczęta otwarłam dygotam się i telepię [na samą myśl o wyjściu z domku] - chyba też pozostaje mi possać słomkę :twisted:

 

adam_s, polecam się polecam :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yhh, czemu my tak mamy? czemu ciagle o tym myslimy? u mnie niby ok... zeroleku, stresu itd. normalnie jest, ale co z tego jak gdzies tam wewnatrz caly czas mysle? juzmyslalam, ze bedzie dobrze, (jakis czas temu), ale niestety wspomnienia wrocily. czesciow, tak jak mi pani psycholog powiedziala, przez forum... dzis ide do psychiatry po recepte. chcialam z nim pogadac, ale jak sie okazalo ma wszystkie terminy zawalone, wiec ide do innej pani...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja mama na mnie mowila kiedys "od euforii do depresji" :) w jednej chwili radosc potem dol. tak, chodzilo zapewne o sprzecznosci...

 

Pewnie tak...jestem chodzaca sprzecznoscia:-).......wogole to powiedzial i mial racje,ze jestem taka troche niesmiala dziewczynka ,stojaca z boku. Z jednej strony sie z nim zgodze,ale z drugiej nie konca bo to ja zwylkle zalatwiam wszystkie skomplikowane sprawy to ja bylam glowa w mojej grupie studenckiej,to ja kombinowalam i wszystko zalatwialam wiec jak to polaczyc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cleo27, tez tak mam. to ja zawsez wszystko organizuje, zlatawiam i nie mam z tym problemu. nie boje sie ludzi, szybko aklimatyzuje sie np. w nowej pracy, mam dobry kontakt z ludzmi. ci co mnie znaja i nie wiedza o nerwicy twierdza, ze jestem pewna siebie, otwarta itd., to w takim razie niech ktos mi wyjasni skad ta nerwica??

 

---- EDIT ----

 

a wogole bylam u psychiatry i znow mam brac 75mg asentry, a dopiero co w czerwcu zmniejszalam znow do 50 mg (moja zwykla dawka)... yhh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowiek nerwica, ja mam to samo, dzisiaj sie umęczyłem strasznie, duszności i duszności ciężar na klacie i ciągła walka o oddech! Do tego oczywiście lęki i zestaw gotowy. Wtedy czuję się że zaraz umrę dosłownie, tragedia! Co ja bym dał, żeby się tak nie męczyć!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ach te dusznosci.....:(((((((((nienawidze ich.....w jednej chwili czuje że jest ok a potem znowu coś mi sie tam w oskrzelach zaciska i juz mam problemy z oddechem:(W dodatku mam problemy bo.......odstawilem leki i....cofnałem się chyba tak jakby do momentu kiedy ich nie brałem czyli znowu czuje się zlękniony,często czuje taki lekki niepokój-zwłaszcza wieczorami,łatwo jest mi siewystaszyć czegoś,no i mam ataki paniki z byle powodu:(Czyli nerwica rulez:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś będę miał dobry dzień... :smile:

 

No nie mów Misiek że idziesz z kimś na piwo:)..

 

---- EDIT ----

 

Niech mi ktoś wymasuje kark, pliiiiiiiiiiiis

 

nextfriday, przyjeżdżaj proszę:).. Jestem gotowy i grosza nie wezmę:)..

 

---- EDIT ----

 

Niech mi ktoś wymasuje kark, pliiiiiiiiiiiis

Oj... mi też by się przydało...

 

 

Misiek, to za pewne z powodu tej abstynencji studniowej:).. Ty się zatem lepiej napij wreszcie a ja wymasuję ten kark nextfriday:). Ona tego potrzebuje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×