Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy i seriale


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

Girl Gone? Ostatnio byłem na tym w kinie... Bardzo dobry film. Bardzo mocny momentami... Zapowiadał się na pozór zupełnie przeciętnie, ale pozytywnie zaskoczył!

 

-- 07 sty 2015, 13:09 --

 

Wczoraj obejrzałem sobie na YouTube dwa filmy... Jeden to Darmozjad polski, a drugi, Made in Poland... Wersję tego drugiego pamiętam jeszcze z teatru telewizji... Choć w sumie bardzo mgliście, bo miało to miejsce jeszcze może nawet w latach dziewięćdziesiątych... Acz głowy sobie uciąć za to nie dam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie generalnie irytuje, że obecnie repertuar kin to w zdecydowanej większości pozycje dla dzieci, albo rzeczy też o charakterze bardzo mocno popularnym...

Często wybieram coś nie ze względu, że mnie akurat szczególnie interesuje, ale zmuszony jestem szukać innych punktów zaczepienia... Jakiś klimat filmu... Miejsce akcji... Akcentów, przez wzgląd na które pozycja ma szanse chwycić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to akurat dość oczywiste, ale na pewno chciałoby się też mieć możliwość obejrzenia filmów na nieco wyższym poziomie... Może też niekoniecznie zupełnie w przeciwną stronę przegięcie, jednak ten zalew chłamu daje się odczuwać coraz dobitniej...

 

Ostatnio zauważyłem, że wszedł na ekrany film Wielkie Oczy... Myślę, że może być całkiem interesujący...

Jeśli zdołam się zorganizować, pewnie wyskoczę jeszcze w tym tygodniu do kina...

 

[videoyoutube=gAT4pnzCdg4][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poleci ktoś jakąś fajną komedię, byle nie romantyczną?

 

 

'this is the end', moja ulubiona, ale to trzeba mieć naprawdę prymitywne poczucie humoru i nie potrzebować wysublimowanego żartu do szczęścia -,-'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poleci ktoś jakąś fajną komedię, byle nie romantyczną?

 

Let's be cops

Dzięki, na pewno zobaczę.

Poleci ktoś jakąś fajną komedię, byle nie romantyczną?

 

 

'this is the end', moja ulubiona, ale to trzeba mieć naprawdę prymitywne poczucie humoru i nie potrzebować wysublimowanego żartu do szczęścia -,-'

Tego raczej nie udźwignę, ale dzięki za odzew. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×