Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dalej nie zaczęłam jeszcze szukać pracy, bo zwlekałam z tym do momentu, aż się wszystko na uczelni uporządkuje, a g... się uporządkowało, prędzej mnie zima zastanie. Znowu dzisiaj musiałam iść do dyrektorki z tym samym podaniem, bo najpierw pozwolili mi chodzić na zajęcia, potem nie pozwolili, teraz znowu pozwolili i nie jestem w stanie sobie nic poukładać.

Poza tym ciężko znaleźć robotę, jak się ma przynajmniej 1 zajęcia dziennie, ot tak w środku dnia, 45 min. Już nie wiem co mam robić, chyba faktycznie zabiorę się za korepetycje, ustawię sobie 2-3 uczniów i będę miała poczucie, że coś robię.

Za dwa tygodnie chcę jechać sobie na weekend z koleżanką, bo w święto niepodległości jest koncert, na którym musimy być, bo fanclub i te sprawy. A ja nie mam do tego siły, bo to jest daleko, powinnam się na innych rzeczach skupić, a nie na jednym Szwedzie z zespołu, w którym się chyba zakochałam :oops: Będzie bolało :?

 

Nie mam na nic siły. Mam rachunki do popłacenia, rzeczy do pozałatwiania, koło naukowe, logopedę, święto zmarłych... a jeszcze myślę o treningach i jakichś dodatkowych zajęciach, chciałabym się spotkać z dawno niewidzianymi znajomymi...

Z jednej strony wydaje mi się, że nie mam kompletnie nic do roboty i jestem zupełnie niepotrzebna i bezproduktywna, a z drugiej, że mam tyle rzeczy do zrobienia, że nigdy im nie podołam.

:cry:

 

Pomoże ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i klops nie udało mi się byłam u tego gina i zwiałam cholera Póżniej pojawił się atak,cięcie i przeszło :oops: Dzień zapowiadał się nawet dobrze ale ten fakt że uciekłam spod gabinetu zbił mnie Jestem do bani nie potrafię się przełamać głupie lęki nie pozwalają mi normalnie żyć :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj siestrasznie męczyłem i fizycznie i psychicznie...

Fizycznie-bo mnie dusilo cały dzień mocno i musialem jakoś z tym walczyc.....oddychać z calej sily...teraz cała klata mnie boli...

Psychicznie-bo boje sie że dzieje siecosze mnąniedobrego,boje sie że to co mam to nie Astma tylko jakaś inna poważniejsza choroba

A poza tym jak zaczynam siemocniej dusić to strasznie sięboje.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm ciężko się rozkręcić... wole Was czytać, to tak jak z korektami na malarstwie... na zajęciach nie malowałam tylko chodziłam za typem, świetny artysta, i w ten sposób więcej się nauczyłam... Mój dzień... kolejny pewnie zakończy się o 3 rano :? chociaż powoli, dzięki temu co czytam, zaczynam jakoś sobie z tym radzić... miałam być dziś na pierwszej wizycie u psychiatry, ale nagłe wydatki zmusiły mnie do rezygnacji... wqrzyłam się bo sporo stresu kosztowało mnie by się umówić i teraz do po świętach będę "siedzieć w poczekalni" ciekawe jak to jest... czym się różni wizyta u psychologa(byłam) od psychiatry, co wchodzę i od razu wciska mi tabletkę? :lol: żart może nie na miejscu...

Jest ogromny plus dzisiejszego dnia_ prawie bez jazd chociaż już "pukały do drzwi"...

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem przylazł małżon jak zwykle nachlany (ledwo co trzymał się na nogach) i jak zwykle awantura i cholera cios jeden i drugi Tak się wkurzyłam że wypierniczyłam go z domu a on nic tylko się jeszcze gorzej wkurzył :? i położył się do mojego pokoju do łózka nie mogłam czubka wygonić bo oczywiście zachciało mu się ...... oj nie, nie będę już taka głupia bo wiem do czego by to doprowadziło :oops: No to położyłam się z dziećmi na podłodze i tam spaliśmy Ale wcześniej to spakowałam wszystkie jego rzeczy do torby niech sobie nie myśli, jestem już mocniejsza nie mam zamiaru tak dalej żyć ale rano nic polazł do pracy a torba nadal leży :evil: Idę do pracy ale jak wrócę i będzie w domu to wynocha stąd mam już dość :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gosiulka, dumna jestem z ciebie, ty marudzisz, ze masz lęki i zla na siebie jesteś.....nawet nie wiesz ile masz w sobie siły kobieto :mrgreen:

Zobaczysz powolutku będziesz coraz bardziej stanowcza i nawet sie nie spojzysz jak to ty przejmiesz całkowitą kontrolę nad swoim życiem - zobaczysz :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

U mnie dziś strasznie ledwo co oczy otworzyłam i atak :( Dałam jakos rade go powstrzymać,ale nie do końca teraz strasznie głowa mnie boli:(

Pogoda u nas do bani pada ,pochmurno,ani na spacer wyjść....

A w dodatku dostałam jakiegoś światło-wstretu:/zmiana czasu też mnie dobija, i co tu robic???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mm.. piękna dzisiaj pogoda aż prawie chce się życ :D . Tak ciepło pod koniec października to się rzadko zdarza :).

 

Chryste gdzie ty mieszkasz, bo u mnie leje od 2 w nocy non stop , i nie to nie mżawka to ulewa. Wieje straaaaaasznie. No i woda wylewa, miasto zalewa.... ech uroki naszego morza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gosiulka Trzymam za Ciebie kciuki,zrobilas bardzo duzy krok do przodu......tylko tak dalej ;)

u mnie tez strasznie zimno i leje brrr..mimo takiej ochydnej pogody ubralam sie cieplutko i wyszlam z domu :shock: Niedawno wrocilam,zziebnieta,zmeczona ale szczesliwa :P Niepokoj i leki zostawilam za dzwiami.najwarzniejsze to nie poddawac sie przeciwnosciom losu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt słońce niezłe , ale wieje strasznie i chyba -80 C :mrgreen: rano polazłem jak głupi na ryby zamiast spać w ciepłym łóżeczku i tak nic nie złowiłem chyba oprócz katarku ;) ehh człowiek na starość coraz bardziej głupieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gosiulko ja również trzymam kciuki za Ciebie.Masz naprawde w sobie wiele sily psychicznej.

 

Nextfriday-ja mieszkam na Śląsku,i pogoda super oprócz tego że jest silny wiatr...no ale nie pada i jest slońce i ciepło jest:)

 

A ja dzisiaj walcze dzielnie z dusznościami,i znowu sklaniam sie do tetgo zeby pposzukać pracy,co prawda może jeszcze nie teraz....poczekam aż mi troche te duszności sieosłabią,zobacze co powiedzą lekarze i wtedy jeżeli bedzie dobrze to zaczne szukać.

 

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie Ty mieszkasz nextfriday, chyba na końcu Świata :mrgreen:

 

Ps. heh fakt a ja już wiek dinozaura mam to już głupoty przybywa z zastraszającym tempie

 

Ridllic na 44 wyspach mieszkam :) - ciekawe czy wiesz gdzie to.

 

Wiek dinozaura? Ile to ? Bo się okaże że ja to już w fazie rozpadu ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłam z pracy i patrzę a tu małżon trzeżwy w domu sobie siedzi jakby nic się nie stało (normalka) ale ja nic twardo do niego na co czeka że ma brać torbę i wynocha stąd że między nami koniec i mam dość jego i nadal nic, nie odzywam się bo nie mam po co postanowiłam że już między nami koniec i tak ma być mam dość jego porywczości i poniżania, przez niego mam nerwice, doły i się .... Chcę być wreszcie normalna aaaaaaaaaaaa chcę być wolna aaaaaaaaaaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłam sobie dzisiaj na kolejnej x-tej rozmowie o pracę... to zaczyna być dla mnie jak spacerek, bułka z masłem. Może stworze nowy zawód - zawodowy rozmawiacz kwalifikacyjny :lol: A żeby dzień nie był za dobry to se na koniec oglądnęłam po raz kolejny x-ty raz 'Dom latających sztyletów' i jak zawsze przy okazji tego filmu - ryczałam jak mops :!: No trochę mi już brak pomysłów, jakby sobie życie uprzykrzyć dzisiaj - nadal jestem w świetnym nastroju - a powinnam być załamana :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×