Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko a najbardziej ludzie w necie :evil:

 

Tu się zgadzam. Ostatnimi dniami przeglądałam to forum i naprawdę poziom nieprzyjemnych ludzi i ich wpisów wzrasta. Panxyz26 (czy jak mu tam było) wrócil znów, tym razem jako hank.m i znów zaczyna to swoje pieprzenie głupot: jakie te kobiety głupie, bo dobra kobieta powinna przyjechać do niego, dac się wyr....., powiedzieć dziękuję i odjechać grzecznie do domu. A te złe kobiety nie chcą tego robić... Zaprzeczanie nic nie da, ten sam styl pisania, te same problemy, dokładnie te same sformułowania i poglądy. Panxyz... Żenada. i pretensje do kobiet, ze nie chcą dziwkarza, który ich nienawidzi.

 

Kolejny typ ludzi - inteligentni inaczej i wredni - poziom onet albo i niżej. kobieta wlkp, wczesniej anna jakaś tam... Czepia się innych na poziomie gimbazy (tu przepraszam gimbazę, bo tam można znaleźć fajniejszych i inteligentnych ludzi). Ręce opadają, jak ktoś pisze, ze zarejestrował się tu (na nerwica.com, nerwica!!! :shock: ), bo na portalach randkowych sami nieciekawi ludzie. I dogryza wszystkim osobom z problemami na szczeniackim poziomie. Czy tak trudno przeczytać, ze to portal dla ludzi z problemami i echodzenie tutaj, zeby drwić i kpić z innych kiepsko świadczy o samym sobie?

 

I wymienialabym dalej, ale po co....

 

Kiedyś było tu fajnie. Wspominam ciekawe rozmowy na czacie, zwłaszcza te nocną porą :mrgreen: Bez czatu to już nie to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmęczona_wszystkim, miedzy innymi ja mialam na mysli . Nie moge czytac jak jedzie po dziewycznach w chamski sposob. To co napisala jazzowej i noszilli bylo ponizej krytyki Co smieszniejsze ja akuart wiem jak ona wyglada (niezbyt atrakcyjana laska z nadwaga) ale nie uwazam ze to tlumaczy wylewanie jadu na wszystkich bo samemu ma sie kompleksy :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, No własnie. Też miałam na myśli jej jazdy pod adresem tych dwóch kobiet. Kiedyś odwazyły się skrytykowac jej głupkowate wypowiedzi, to teraz leci po nich jak po łysej kobyle. Noszila wywnętrza się, pisze szczerze o swoich problemach i ostatnie, czego potrzebuje, żeby ktoś jej takie teksty puszczał. Brak taktu, buractwo totalne.

 

Zresztą jak Tobie już nerwy puszczają, to widać źle się dzieje na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje niezdecydowanie, 'pogoda', tutejsza podminowana atmosfera, ten dzień jakiś pojebany, jakiś numer :/, nie pasuję tu, nic tu po mnie :P, czuję się jak pajac dzisiaj, ale to mnie akurat nie wkurza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×