Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

30 mg
no to gratuluję, większość ludzi ma właśnie tendencję do tycia, super naprawdę, ale aktywny tryb życia, posiłki o stałej porze w stałej ilości i kaloryczności?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mimo ogromnych starań i dość intensywnego podejścia do wysiłku fizycznego przytyłem około 10 kilo i choćbym nie wiem co robił nie udało mi się zrzucić, jedyny sukces starań to że zatrzymałem tycie :( Ale ja to chyba mam pecha do paro bo i przyrost wagi i ogromne problemy i skutki uboczne przy odstawianiu. Choć poza tym jednak mi pomagała psychicznie i to bardzo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam forum to jest tylko po to by sobie ponarzekać może wesprzeć pocieszyć że nie jest się samemu z problemem otrzymać do rozpatrzenia jakąś radę

i tyle. Leki jak pomagają to bezwzględnie trzeba je brać. Nie ważne co ktoś pisze. Już dawno się nauczyłem że internet trzeba brać z wielkim przymrużeniem oczu. No i w sumie nie ma leków które tylko pomagają bez skutków ubocznych tak to tylko działają Kobiety :) choć może też nie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem wizytę u pani doktor. "Pochwaliłem się", że odstawiłem leki, a ona, że wybrałem na to najgorszą porę roku, bla bla bla. Niby w lutym chciała mi zmniejszyć paro do 10 mg a po 2 miechach odstawić całkowicie. A tak to mam już za sobą odstawienie w ekspresowym tempie.

W razie nagłego pogorszenia mam wspomóc się chlorprothixenem, którego mam duuuuży zapas i którego bardzo lubię (ach ten spokojny nieprzerywany sen) i ewentualnie umówić się na wizytę. Powiedziała, że za drugim razem spróbujemy wenli. Oby nie było takiej potrzeby, chociaż z drugiej strony zawsze byłem ciekawy działania tego leku :)

No i mam znaleźć dla siebie sport, który lubiłbym uprawiać, żeby rozładowywać zdrowo gromadzące się napięcie. Bo znowu się nazbiera i wybuchnie nerwicowa petarda. Tylko że ja nie lubię żadnego sportu, oprócz s..., e nie ważne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam forum to jest tylko po to by sobie ponarzekać może wesprzeć pocieszyć że nie jest się samemu z problemem otrzymać do rozpatrzenia jakąś radę

i tyle. Leki jak pomagają to bezwzględnie trzeba je brać. Nie ważne co ktoś pisze. Już dawno się nauczyłem że internet trzeba brać z wielkim przymrużeniem oczu. No i w sumie nie ma leków które tylko pomagają bez skutków ubocznych tak to tylko działają Kobiety :) choć może też nie :)

 

 

Niewątpliwie masz rację. Będę brać, ale bacznie obserwować swoją wage i wygląd, jakby co, poproszę o inny lek.

Czy kobiety działają bez skutków ubocznych ?? no nie wiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ech.... a ja do zejścia z paroksetyny przybieram się jak goły do srania :roll: i kombinuję jak to zrobić, żeby to jak najsłabiej odczuć, np. włączenie 5-HTP ewentualnie włączenie tego jak już zejdę z paroksetyny do zera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ech.... a ja do zejścia z paroksetyny przybieram się jak goły do srania :roll: i kombinuję jak to zrobić, żeby to jak najsłabiej odczuć, np. włączenie 5-HTP ewentualnie włączenie tego jak już zejdę z paroksetyny do zera

a z jakiej dawki schodzić zamierzasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytam, bo ja kiedyś z niego już schodziłam. Lekarz kazał mi przy odstawianiu brać co 2 dzień jedną, a po pewnym czasie połówkę już i jakoś dałam radę. Nie powiem, że nie odczułam tego. A Ty masz już zalecenie jak schodzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalatana23, bo już nie działa :-| Zamiennik nie ma prawa działać inaczej. Przez rok brałam Seroxat, a później przerzuciłam się na Parogen i nie zauważyłam żadnej różnicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×