Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

exodus!, czemu odstawiasz paro?
paro przyjmuję ponad 3 lata z małymi przerwami, samopoczucie od dłuższego czasu mam na takim samym poziomie, ogólnie jestem znudzony i zmęczony paroxetyną, po woli czuję że moja świadomość jak i postrzeganie mocno się zwężyło w swoim spektrum, wszystko jest takie płaskie bez wyrazu, tak jakby lizać coś przez szybę, niby jest wszystko OK, nie dokuczają mi lęki, deprecha, wszystko wygasło, istne "zdrowie", ale jest cholernie sztucznie... dlatego! przy zejściu ma pomóc fluo ;] robot dance in progress :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kalikali1, nie wiem czy to będzie dla Ciebie dobry wyznacznik, ja jak zacząłem łykać paro to wtedy ostro chlupałem i wcale mi nie pomagała, minęło 6 miechów, rok, dopiero jak odstawiłem etylowy to zaskoczyła w tym dobrym znaczeniu tego słowa, ja wiem taka średnia to 4-6 m/c.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

exodus!, będziesz schodził z paro z fluo?

Ja ostatnio po 2,5 roku na chciałam zejść na 20 mg (z 30) i wszystko się posypało. Ostra somatyzacja (bol głowy) i depra. Tak z dwa miesiące dałam radę. Dodam ze wcześniej zmniejszanie paro wywoływało efekt ozdrowienia, więc nie wie o co kaman.

 

A czy któryś z tęgich głów wytłumaczy mi, jak alkohol może zaburzać działanie paro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

woowoo, tak będę odstawiał z fluo, zdaję sobie sprawę co mnie czeka, nie robię tego 1-wszy 1x, ale nigdy ze wspomaganiem, jestem zmotywowany, pozytywnie nastawiony, uzbrojony w witaminki i garść uśmiechu :P to nowy przepis na sukces :) plis plis plis plis plis plis plis :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikotyna może mieć działanie przeciwdepresyjne. Jakby wszystkim ludziom zabrać kawę i fajki to mielibyśmy mega wzrost zachorowań na depresję. Ludzie się używkami "leczyli" od lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miko84, Nie mówie zeby zabierac cos komukolwiek, ale palenie zabija i jego pseudo dzialanie przeciwdepresyjne ogranicza sie do tego ze na chwile poczujesz sie lepiej, aby za chwile przyszedl wiekszy dól i przymulenie, ja palilem w depresji i po paleniu chwile bylo ok, ale 20 minut potem spadek energii, jeszcze gorszy wkurw.. jak dla mnie to fajki to gorsze scierwo od alkoholu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałam kiedyś paro. Picie wódki z tym źle się skończyło.. upiłam się od razu a wymiotowałam całą noc o bólu żołądka nie wspomnę.

Jak dobrze sobie przypominam, to właśnie od paro sie tyje, nie? pytam, bo zaraz mam zacząć znowu brać i właśnie mnie olśniło ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Conessa, ja wcale więcej na paro nie jadłem, ruchu nigdy u mnie dużo nie było i paro tego nie zmieniło, a 10-11 kg w rok doszło.

Na pewno trzeba bardzo się pilnować z jedzeniem i jednak zmuszać się do ruchu, wtedy jest szansa że kilogramy nie dojdą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff, na szczęście lubię od jakiegoś czasu sport więc będe miała jeszcze większą motywację :)

 

z kolei jak dobrze pamiętam zwłaszcza z rana miałam taki apetyt po paro, że zauważalnie jadłam więcej. Tyle, że jak brałam to kilka lat temu, ważyłam 45 kg i specjalnie tak dobrane leki miałam. Teraz nie koniecznie chciałabym znów mieć więcej kg, bo jestem zadowolona z sylwetki w miarę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki miko,tak więc zostaje mi tylko kawa i papierosy z używek :D
o to chodzi, alko jest zdradliwe, szlugi też szkodliwe, ale nie upodlają tak jak alkohol!

 

Conessa, no min. 5kg wyłapiesz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki miko,tak więc zostaje mi tylko kawa i papierosy z używek :D
o to chodzi, alko jest zdradliwe, szlugi też szkodliwe, ale nie upodlają tak jak alkohol!

 

Conessa, no min. 5kg wyłapiesz!

 

Tyle to jeszcze mogę przeżyć. Wtedy było 12 kg :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×