Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Zebrec, jeśli czujesz, że ten avatar Ci opowiada, dlaczego masz zmieniać? Chociaż ja też się złamałam, zmieniłam mojego ukochanego teletubisia, bo nie podobał sie Koleżankom z forum, nie wiem dlaczego?

 

-- 08 sty 2015, 01:39 --

 

Dzisiaj nie odzywałam się, bo bolała mnie okropnie głowa. Byłam poirytowana, a teraz czuję się bardzo zmęczona, ale nie senna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zebrec, witam Cię serdecznie :D ... Bolała mnie dzisiaj głowa, kilka razy zdrzemnęłam się i dlatego nie chce mi się spać zapewne...

 

-- 08 sty 2015, 02:08 --

 

Na jutro nie mamy żadnych planów, więc odeśpię sobie :D

 

Ale Ty nie powinieneś już spać, bo chyba rano masz zajęcia na uczelni...? Czy tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, właśnie nie. ;) Miałem kilka rzeczy do zrobienia i stwierdziłem, że może się czego napiję. A że miałem tylko pozostałość z wyjazdu sylwestrowego - Martini (myślałem, że to wino), to otworzyłem i okazało się, że to szampan. ;) I tak słuchając muzyki i pisząc na forum, niespodziewanie wypiłem całą butelkę. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze współpracą zwierzolubej z Ukrainy, próbuję zorganizować pomoc dla bezdomnych zwierząt ze wschodniej Ukrainy. Założyłam grupę na fb https://www.facebook.com/groups/702647803182055/?pnref=lhc. Jeśli ktoś ma ciekawe pomysły a przede wszystkim chciałby pomoc, to dołączę z otwartymi ramionami. Myślę że będzie organizowana zbiórka pieniędzy połączona ( nie potrafię znaleźć właściwego słowa) z prezentacją problemu ( :? )

Dziewczyny, a może jakiś bazarek z Waszą biżuterią? może Adminka by dołączyła swoje dzieła.

 

Póki co zbieram się do lekarza. Pewnie odezwę się dopiero czekają w kolejce.

 

Miłego dnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry kochani!!!

 

Wpadłam się przywitac przed pracą, bo jakoś kiepsko się czuję. Mam gula, sensacje żołądkowe i ogólnie telepawkę.

Dobrze że wczoraj na spacerze skorzystałam z pięknych zimowych okoliczności przyrody, bo dzisiaj znów roztopy. :cry: Oprócz pogody doskwiera mi dzisiejszy napięty plan ( jak wam pisałam po pracy lecę pierwszy raz na rehabilitację, potem jeszcze do dentysty). Bardzo źle coś takiego znoszę, w zasadzie nawet nie wiem dlaczego. Mówię sobie jednak, że to jest dobre cwiczenie, bo przecież życie nie toczy się tylko wg mojego prywatnego planu.

 

Zosia_89, Zosieńko trzymam kciuki za egzamin, będzie dobrze!!!

 

-- 08 sty 2015, 11:10 --

 

JERZY1962, Hej Jerzyku, miłego dnia ci życzę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey Kochani:********** :papa::papa::papa:

 

mirunia, kosmostrada,:**********

 

pociesze Was Dziewczynki ze ja dzis mam samopoczucie tez mocno pod kreska--- jakas taka sztywnosc nog :shock: jakbym miala szczudla zamiast nich i telepawe tez mam.

 

JERZY1962, :********* Hey Jerzyku :) jak sie masz?

 

Zosia_89,:******** kciukaski za egzamin :great::great: daj znak jak poszlo!

 

Sie pomalu szykuje na terapie . Wode mi wlaczyli wzielam prysznic , i zjadlam sniadanie oraz leki na blednik wzielam.

 

Malne oczy tymi lapami trzesacymi sie:> i na szczescie mroz zelzal , jest minus 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Cześc Słońce!!! Nawet nie wiesz, jak dobrze cię z rana usłyszec! Tak, dam radę, bo jakże by inaczej. Ale co człowiek się namęczy, to jego...

Kochana, przykro mi, że ty też w lichej formie. Ale musimy przetrwac, co zrobic, jakoś przecież ten dzień minie. Ściskam cię mocno!

 

 

Idę zapalic i zbieram się do roboty. Miłego dnia wszystkim!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, :********* dziekuje za dobres lowo :) wlasnie mi T przelozyla terapie na 18 bo nie da rady dojechac , dziecko ma chore i nie ma z kim zostawic.Trochje mi to plany popsulo bo mialam po terapii skoczyc na miasto ale coz , wazne ze terapia jest tylko przesunieta o kilka godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×