Skocz do zawartości
Nerwica.com

Książki, książki..i książeczki.


meskalina

Rekomendowane odpowiedzi

,,To bylo jedyne stowrzenie zdolne zmiękczyć moje kamienne serce. Umarła a razem z nią wszystkie ciepłe uczucia, jakie miałem dla ludzkich istot - stwierdza bardziej mroczny niż kiedykolwiek, gdy kondukt zatrzymuje się przy grobie. Potem kładzie ręke na sercu i mówi: Tam, środku wszystko, wyje z rozpaczy, niezmiernej rozpaczy".

 

Aktualnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacisze Gosi Katarzyny Michalak :105:

cudowna, druga część Kwiatowej Serii K. Michalak , mówiąca o ważnych wartościach w życiu, bardzo ciekawa :105::105: już nie mogę się doczekać jak sięgnę po trzecią część :105:

Poczekajka i Zachcianek,Wiśniowy Dworek.To bardzo ładne książki.Z tych dwóch pierwszych,to fajne opisy ZOO Zamość.

 

 

Z ta Poczekajką to nie jest za wesolo ;) Jest to pierwsza ksiązka Michalakowej ale wydana jakies 3-4 m-cy temu. Tylko chodza pogloski ze jest to plagiat.

 

Michalakowej polecam Szkolę żon - mozna przy niej i pośmiac sie i zastanowicz nad wlasnym zyciem ;)

 

Jak lubicie takie klimaty to jeszcze Alice Munro,Federico Moccia, Witkiewicz, Simons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawni przeczytałem Faraona, bo zaintrygowała mnie bardzo stare wydanie, które znalazłem w domu. Nawet ciekawa powieść, choć sam nie wiem jak mi się to udało, bo jakoś mam opory przed czytaniem.

A ostatnio zainteresowała mnie Świadomość Osho, która skupia się na praktykowaniu stanu tu i teraz.

 

Teraz szukam czegoś z bardzo barwnym i szerokim zakresem słownictwa, może jakaś powieść obyczajowa, czy podróżnicza? Polecilibyście coś, bo kompletnie nie wiem co wybrać. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w Biedronce za 10 zł James Patterson Detektywi z Private,dobry thriller.Zabójstwa młodych dziewczyn.Ale tak między nami,to bardziej wolę te z Alexem Crossem i Kobiecy Klub Zbrodni.

 

 

Poland Magnolia super,a warto też przeczytać Długie Lato w Magnolii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×