Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

niesamowite że wytrzymałam, to była jak walka o to że jak sobie coś postanowię to właśnie tak będzie.

generalnie nie mam w ogóle mocy sprawczej, więc chociaż tutaj mogłam powalczyć i dociągnąć w końcu nareszcie do samego końca.

 

niesamowite było samopoczucie moje.

i rano jeszcze pobiegałam to już w ogóle :-)

 

czułam się lepiej niż w zwykły dzień z przespaną nocą.

 

nie będę tak robić codziennie, tylko prawdopodobnie dwa razy w tygodniu jak zawalczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszły do mnie książki wygrane w radio

m.in.Pokonałem nerwicę(bardzo się z niej

cieszę)Hobbit,Bella i Sebastian,Zwierzenia

kontestatora M.Piekarczyka,Sejf,Upadłe

serca,Zamknij oczy,Kuchnia

zydowska,Kultura i radio,szaleństwo

katalogowania Umberto Ecco,w stronę

swanna,manifest wolności,kobiety

Zygmunta Augusta i inne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz leżę sobie i usiłuje sobie czytać. od 8:00 godz udało mi się przespać tylko ok 2godz. myślałam że więcej się uda. No ale dziś w nocy śpię normalnie.

 

fajnie mieć w życiu trochę magii :P (chodzi mi o to niespanie)

 

-- 06 sty 2015, 12:54 --

 

PannaNatalia, O jej ty szczęściaro. wow :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wel2, dwa lata temu w końcowej fazie nerwicy lękowej zdarzyło mi się nie przespać ani minuty przez 52 godziny. Bez kawy, której zresztą nie piję. Początkowo rzeczywiście czułam się świetnie, wręcz lepiej niż po wypoczynku. Mój mózg pracował na pełnych obrotach, 200% wydajności, świetne kojarzenie, pamięć, itp. Jednak później zaczął się zjazd, czułam się jakbym funkcjonowała w innym wymiarze. Niesamowite uczucie, ale zarazem odrobinę przerażające. Trudno to opisać. Skończyło się napadem paniki i totalnym wyczerpaniem psychicznym i fizycznym. Dla ludzi z naszymi problemami odpowiednia ilość snu jest niezbędna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj wypiłam chyba trzy kawy, bo odkryłam jak przyjemnie się po niej czyta. w nocy wypiłam kawę żeby przetrwać. i tuż przy mecie włączyłam sobie filmiki na youtubie z telewizyjnym wpadkami i się tak uśmiałam strasznie ;-) nieźle rozbudza w krytycznym momencie.

 

Owszem to mój wybór to niespanie, ale w odpowiedzi na nieprzychylne środowisko życia.

Jedni ze swoim zaburzeniem świetnie wkomponują się w życie, ale czasem przez to inni muszę z niej wylecieć, zrobić to co są w stanie zrobić.

 

Ja rozumiem że muszę to przespać. Chciałam to zrobić jak zrobiło się widno, nawet wzięłam sobie pół tabletki signopamu na wszelki wypadek, myślałam że skoro w nocy nie spałam to padnę jak trup, ale się nie udało. Następnym razem wezmę więcej signopamu.

Ale mam też diabelski plan :twisted: i chce spróbować swoich sił opuszczając jedną noc całkiem i nie drzemiąc nic pomiędzy. Ale to w weekend :yeah:

 

I nie mogę zrobić inaczej. Mogę się wyprowadzić, ale łatwiej jest nie spać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długi spacer :mrgreen: a wieczorem pobiegam (wczoraj się naczytałam ile osób jest chętnych do biegania i strasznie głupio mi się zrobiło, że od miesiąca mam ochotę pobiegać, a ani razu nie poszłam :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co zrobiłem dziś z bułka francuską to klękajcie narody. Przeceniłem na 4ry części i porobiłem takie ,,kokony'' w salami z czosnku, ogórka, pomidora, keczupu, musztardy, plus serek topiony - smak papryka. Obtoczyłem te ,,rolki'' w jajku w carry i trochę wegety, pieprz. Masakra była.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×