Skocz do zawartości
Nerwica.com

Już sobie nie radzę:(


madziakil

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny dzień,kolejny ze złym samopoczuciem.Od Sylwestra jest źle,a oprócz kołatania serca,wysokiego tętna i ciśnienia mam lekkie zawroty głowy,czuję się jakbym była wcięta.Okropne uczucie,grrr.Mam już dość swojej choroby!!!!We wszystkim u siebie widzę grożna chorobę,to jakaś paranoja!!Ból w klatce-ZAWAŁ!!ból nóg-ZAKRZEPICA,ból głowy-RAK MÓZGU!!Czy to nie chore??Cokolwiek by mnie nie zabolało,ja doszukuję się w tym poważnej choroby.Jak ja mam tego dość,jak mi moja choroba ogranicza życie,wszystkiego się boję,lękam nie wiadomo czego.Nawet w dużym sklepie nie czuje się już bezpieczna,za daleko do toalety,na wypadek gdybym się źle poczuła.Pomocy!!!!!Tak nie da się żyć!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez sie zle czulem po sylwestrze ;)

 

musialem wlezc do wanny i siedziec w zimnej wodzie...

 

zawsze doszukiwalem sie zlego samopoczucia w czynnikach zewnetrznych lecz ostatnio wpadlem na ciekawe stwierdzenie - ze to ja sam wybieram stan, w jakim sie znajduje.

 

i teraz za kazdym razem gdy mi cos jest, zastanawiam sie, po co sobie to robie.

 

niestety wszystko sie dzieje z jakiegos powodu, wiec skoro to dzieje sie mi a nie wszystkim dookola, to to co sie dzieje musi wynikac ze mnie.

 

poza tym staram sie usmiechac gdy mi cos jest albo gdy przychodza dziwne mysli - ciezko sie mysli w sposob negatywny gdy sie czlowiek usmiecha ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×