Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Arasha, :******** dokladnie to bardziej jak smiech przez lzy , bo co pozostaje????

A Ty co porabiasz Slonce?

 

amelia83, ciesze sie ze bawilas sie dobrze :*******

 

mirunia, :******** ja mam ciagle takie uczucie jakby mi ziemia sie uzuwala spod stop, denerwujace to strasznie. Zjadlam obiad, i dzwonila ciotka , mierze cisnienie i puls i puls mam na 1/4 propka pomiedzy 80/90 a cisnienie 70/ 110

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, amelia83, mirunia, Arasha, kosmostrada, dzień dobry, dzień dobry, dzień dobry :*

 

Chyba już wiem co dzisiaj za dzień. Dzień miesiąca. Pewnie mnie będzie głowa boleć itd. ale jest przynajmniej poczucie bezpieczeństwa: stałości i regularności w prawidłach przyrody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na to nawet nie patrzę w sensie relacji między pokoleniami, tylko o brak takich reguł i poszanowania drugiego człowieka. Choćby mieli wszystko przespać i nic nie pamiętać, nie odpuszczą i nie położą się spać przy wyłączonym.

 

Przez ostatnie lata wierzyłam, że wyjdę za mąż i najprawdopodobniej wyjadę do innego miasta, dlatego łatwiej mi było znieść takie codzienne problemy. A teraz widzę, że do końca życia może być tak jak teraz

też mam nieszczęście mieszkać z wariatką (matką)

ale jeszcze łudzę się, że się wyprowadzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim :papa:

U mnie dzisiaj średnio. Jakaś taka śnięta jestem, niepokój się tli ...

Pojeździłam dziś znów na łyżwach ale tak mnie zaczęło w krzyżu boleć , że po 20 minutach musiałam zjeść i patrzyłam jak młody jeździ.

Po południe spędziłam w markecie, kupiłam nowy dozownik do mydła i kubeczek na szczotki do zębów :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heloł ponownie!

Goście poszli, młody pojechał na noc do mojej siostry ( pewnie znów będzie całą noc z wujkiem grał na kompie). Mamy wieczór dla siebie.

 

mirunia, daj trochę śniegu. :D Widziałam ten film - bardzo sympatyczny i odprężający.

 

-- 04 sty 2015, 20:31 --

 

Zalatana23,Hej hej! No to żeś zaszalała w sklepie. :lol: Dziś może masz słabszy dzień, ale jak tu nasze doświadczenia wyspiarzy pokazują, normą jest, że mamy ewidentnie gorsze i lepsze dni falami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalatana23, :******* ja czytam "Magnolie" polecam kazdemu , cudownie ciepla i madra ksiazka , napisalam o niej w e watku ksiazki , ksiazki , ksiazki:)

 

 

kosmostrada, o to teraz odpoczniecie z Malzem :mrgreen:

 

 

Zebrec, jasaw, chocovanilla, witajcie :*******

Jak sie macie???

 

WKLEJE wAM COS CO NAPISALAM U SIEBIE NA FB:

 

Miniony rok pokazał mi, że obojętnie co się nie dzieje wstaję. Podnoszę dupę i idę dalej. Narzekam.Płaczę. Boję się. Strasznie, ale zawsze ruszam naprzód.

 

Mysle ze to sie tyczy kazdego z nas.

I obysmy zawsze naprzod szli!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Kamilko, masz identyczne objawy jak ja, lecz moje /odpukać/ ostatnio troszke zelżały, albo ja zaczęłam je ignorować :mhm::?:

Wczoraj poczytałam o neurastenii - objawy pasują idelanie. Dlatego po lekach psychotoropowych źle się czujemy być może, bo potrzebujemy wyciszenia najbardziej, naturalnego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, co Ty masz z tym Richardem, kochana :shock: ? Tak Ci się podoba ? Teraz skojarzyłam, że ja ten film kiedyś oglądałam ... przypomniała mi się J.Lo ( gdzie ona nie grała ? ) :P

A ja na 21 idę na mszę do kościoła :lol: U mnie też się bielutko zrobiło dzisiaj.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalatana23, tak to prawda, nic ciekawego po taniości w empiku nie było, mam bon spod choinki, to na razie częśc wykorzystałam na zaparzacz do herbaty i na masę do robienia balonów dla siostrzenicy. Po książkę to chyba pójdę do biblioteki. Ja ostatnio odprężam się przy kryminałach, więc nic mądrego ci nie polecę :bezradny:

Tak, chyba wejście w stary rytm może pomóc, ja po świętach otrząsnęłam się, jak wróciłam do pracy. Choc właściwie to powinniśmy chyba dla właśnego zdrowia rytm urozmaicac, żeby właśnie nie odchorowywac nawet najmniejszych zmian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Kamilko, poczytaj, ja przez przypadek usłyszałam -

 

Neurastenia to choroba będąca wynikiem wyczerpania nerwowego. Neurastenia jest odmianą nerwicy. Neurastenia objawia się przede wszystkim permanentnym uczuciem zmęczenia i wyczerpania ale jednocześnie osoba z neurastenią staje się nadpobudliwa, wybuchowa i drażliwa. Inne objawy neurastenii to niemożność skoncentrowania się, kołataniem i przyspieszonym biciem serca a czasem bólami w jego okolicy, chronicznymi bólami głowy, obniżeniem nastroju, porannymi zawrotami głowy, płaczliwością, potliwością, drżeniem rąk, zaburzeniami jelitowymi (wzdęciami, zaparciami) a także spadkiem libido. Osoby z neurastenią często borykają się z zaburzeniami snu w postaci bezsenności lub męczących snów. Neurastenia powoduje szybkie wyczerpywanie się układu nerwowego co skutkuje wyżej wymienionymi zachowaniami. Neurastenia jest wynikiem chronicznego stresu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×