Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gdzie jest dawny użytkownik tego forum?


lula

Rekomendowane odpowiedzi

Alienated, ja odniosłam się tylko do pw na forum. Jesli ktoś nie ma ochoty na kontakty, po prostu blokuje te opcję.

 

Co do życia realnego, też jestem powściągliwa, nie lubię się narzucać, nie potrafię, choć jestem dość otwarta na ludzi i agażuję się, chyba za bardzo.

Jeśli wyczuję choćby mały szczególik, sygnałek, że komuś moja osoba nie jest miła - rezygnuję, wycofuję się, uciekam...

 

jasaw, tak...

 

Życie realne rządzi się innymi prawami i na ogół niewiele interesującego się tam dzieje. -Opinia subiektywna ;)

W każdym razie, jeśli już... Warto nauczyć się wyłapywać co podsuwa los... No i właśnie nie spalać w gąszczu sztucznych kontaktów, gdzie niekoniecznie musimy być mile widziani, bo akurat coś tam... Szkoda nas na takie znajomości... Już rzeczywiście lepiej poszukać własnych dróg... Usunąć się w cień...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś w zeszłym roku o mnie pytał, więc melduję, że żyję. Spędzałam za dużo czasu na tym forum i postanowiłam wtedy (1,5 roku temu? nie pamiętam dokładnie) z niego zrezygnować. Poza tym wyjechałam, coś zaczęło się dziać w moim życiu i zaczęłam poświęcać czas na inne rzeczy niż użalanie się nad sobą przed kompem prawie 24 na dobę. ;) W każdym razie witam po przerwie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×