Skocz do zawartości
Nerwica.com

jestescie uzaleznieni od...


VTEC

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę się przestawić na mycie twarzy letnią wodą, staram się, ale myję i tak zbyt ciepłą bo wgl jestem uzależniona od brania gorących pryszniców. Nawet z włosami nie mam takich problemów :(

 

Przypomniało mi się moje nowe uzależnienie ... czytanie etykietek. Ilekroć mam w ręku jakiś produkt spożywczy lub kosmetyk to nie spocznę dopóki nie przeczytam całego składu ;)

 

Dobra rzecz, ale dla mnie... nie zawsze. Zdarzyło mi się niedawno stać przed ladą z nabiałem/masłem i studiować składy tych drugich, zapomniałam o bożym świecie i stałam tak chyba całe 5 minut, jednak nie tylko masło miałam wtedy kupić, więc moja (ehm) przygoda w sklepie trwała dalej ;) Zakupy? Wolę bez...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od biegania. Jak w tygodniu nie pobiegnę przynajmniej 3 razy, to mam doła albo wściekam się na ludzi. Najgorzej jest, jak mam kontuzję. Mam ochotę roznieść poradnię rehabilitacyjną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się przestawić na mycie twarzy letnią wodą, staram się, ale myję i tak zbyt ciepłą bo wgl jestem uzależniona od brania gorących pryszniców. Nawet z włosami nie mam takich problemów :(

 

Przypomniało mi się moje nowe uzależnienie ... czytanie etykietek. Ilekroć mam w ręku jakiś produkt spożywczy lub kosmetyk to nie spocznę dopóki nie przeczytam całego składu ;)

 

Dobra rzecz, ale dla mnie... nie zawsze. Zdarzyło mi się niedawno stać przed ladą z nabiałem/masłem i studiować składy tych drugich, zapomniałam o bożym świecie i stałam tak chyba całe 5 minut, jednak nie tylko masło miałam wtedy kupić, więc moja (ehm) przygoda w sklepie trwała dalej ;) Zakupy? Wolę bez...

 

Moje zakupy z powodu tej lektury zajmują zdecydowanie więcej czasu niż powinny. Przypuszczam, że porobiło mi się tak odkąd bardziej zainteresowałem się zdrowym odzywianiem i ekologią. Od tego czasu nie kupię niczego co zawiera konserwanty albo posiada 5% soku w soku jak te napoje z biedronki z egzotycznymi owocami na etykiecie :mrgreen: Wiem, że to akurat nie zaszkodzi mojemu zdrowiu, ale odrazu przechodzi mi ochota na wybranie takiego produktu gdy w składzie przykładowo jest 0,1% liczi, 10% soku jabłkowego a reszta to woda ;) A ja miałem ochotę na coś bardziej uczciwego niż to wynikające z porównania reklamy z zawartością ;) Czasem zdarza mi się też wpisywać do googli wybranie składniki szamponu, żeby sprawdzić co to za chemia w nim jest ... na razie nie jest to na szczęście żadna obsesja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Soków nie piję właśnie z powodów które wymieniłeś, a także ze względu na cukier, ostatnio był taki sok halloweenowy, spróbowałam, ale skład był żenujący. Piję wodę i zieloną herbatę, od czasu do czasu niemocną kawę. Gdy jest jakieś spotkanie rodzinne to się muszę trochę poświęcić i wypić co wypada ;) Samych zakupów nienawidzę, zwłaszcza gdy jestem rozkojarzona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Ja jestem uzależniona od mojego męża.Chcę się ze mną rozwieść a ja tego nie akceptuje.Nie potrafię zostawic go ..Boję się być sama

 

-- 23 lis 2014, 19:07 --

 

Chciałam popełnić samobójstwo 2 razy ale się nie udało.I chyba przez te próby mąz chce odejść.On się mnie boi a ja nie potrafię sobie dać rady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×