Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mocno dzisiaj też zaspałam, ale dzień jest b. ładny na to, żeby zacząć noworoczne porządki. Tak że na jedną kupkę praca, na drugą szkoła, dalej prasa, robótki ręczne, przybory papiernicze, "pamiętniczki", książki do sprzedania, książki do czytania, sztuczne koty, balsamy do ciała. A potem będę kolejno sięgać do tych rzeczy i działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY1962, cyklopka, mirunia, :********* Buziaki :)

 

mirunia, kurde po 5 mg dostalam dzis takich potow i oslabienia , zawrotow glowy ze malo nie zemdlalam :shock: serce nad wyraz spokojne ale ja cala bluzke upoccilam , caluska i wlosy , no nie wiem czy mi tak cisnienie spadlo????

Chyba nie bede mogla brac tego propka. dawka jak dla 6 letniego dziecka a ja niemal zeszlam :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to ze ja zadnego leku brac nie moge :bezradny: musze sie dzwigac o wlasnych silach ani sie nawet betablokerem wspomoc nie mozna .... no trafi mnie z wscieklosci!

W glowie nadal sie zawraca tak jak od spadkow cisnienia , wspaniale to wrozy na przyszlosc.Mialam zupe gotowac ale nie mam sil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY1962, no tak , jestem gorsza niz male dziecko , moj organizm wszelkie leki na uspokojenie i antydepresiaki odrzuca a inne jak biore jakos jest w miare ok.

 

Najdziwniejsze ze wsklepie bylam jak mnie te poty i slabosci dorwaly i tak serce sie uspokoilo , lękow nie bylo a ja pomyslalam tylko ze stoickim spokojem " o chyba umieram" :shock::shock: i poszlam po mandarynki a pozniej do kasy , czulam sie jak piorko , taka leciutka.

Dotarlam do domu a tu nadal sie poce chociaz troche mniej .

Pije wode , na wyrownanie cisnienia.

 

-- 02 sty 2015, 14:59 --

 

to nawet mi szkoda tego spamilanu wykupywac bo pewnie po nim zasne na stojaco i tyle z zycia bedzie :o:shock::P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY1962, to uspokajacz i ponoc dziala tez na lęki w jakims tam stopniu :bezradny: nie bralam go nigdy ale jak na propku mam jazde t o nie wiem czy na tamtym nie bedzie jeszcze gorszej.

 

Moze ja powinnam mojemu sercu i mozgowi wmawiac z e jest super i serce uspokajac sila woli :roll: skoro lekami nie moge ,

 

-- 02 sty 2015, 15:19 --

 

wyczytalam teraz w ulotce od propka w ubokach" nagly spadek cisnienia z mozliwoscia omdlenia" to chyba to mnie zlapalo ????

 

esh.

Moja potliwosc mija .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, co za sztuczne koty :shock: ?

 

Ja bardziej zaspałam :yeah::yeah::yeah: , ale i tak nie mam nic ciekawszego do roboty :bezradny:

 

platek rozy, hej kochana :papa: Sama widzisz, jak my się nadajemy do brania leków. Ja ostatnim razem miałam lęki nawet po zażyciu hydry :shock: ( ale to było chyba rok temu, teraz biorę benzo ), a jako dziecko dużo się tej hydry opiłam :pirate:

 

-- 02 sty 2015, 14:33 --

 

JERZY1962, Spamilan jest lekiem uspokajającym, ale w ulotce jest napisane, że u osób biorących benzo ( czyt. Ty i ja ) jego działanie jest o wiele słabsze niż u osób, nie będących uzależnionych od bdz. To już wiesz, dlaczego nie zadziałał :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, Hydra na mnie malo cod ziala niestety , biore czasami ale skutek zaden a tak inne leki to voila jak dzialaja ...a Ty jak sie czujesz ?:*********

 

-- 02 sty 2015, 15:42 --

 

Wzielam dzis pierwsza wyplate za pilnowanie Madzi .

 

Nawet sie nie zdazylam z niej ucieszyc .

Nie jest to jakas wielka kwota ale zawsze to pieniazki na zycie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Kochana mialam kiedys propka ale wzielam nie wiem ze dwa razy ....

Wtedy jako tako bylo a dzis nie wiem co sie podzialoa le faktycznie to bylo jakby z lekarstwa bo nie czulam sie nigdy az tak no i cisnienie mi spadlo dosc mocno ... :( teraz juz w miare ok , potlowosc minela , zawroty glowy sa takie jak wstaje czy siadam czyli takie od lekarstwa bo zawsze takie mialam na antydepresiakach ....

Moze ja bede brala 1/4 :D jak niemowlak

 

No bo fakt serce uspokojone i czulam sie niezle przez pierwsze dwie godziny ( tylko sennosc mnie meczyla)

Z neroww owszem mam potliwosc ale nie az taka :shock: normalnie bluzke zmoczylam i skore glowy mialam cala mokra :hide: dobre jes t to ze jakos mnie to nie przerazilo wcale tylko mysli mialam ze umieram czy Bog wie co mi sie dzieje ale serce bylo spokojne , cialo nie drzalo , lękow nie bylo.

 

-- 02 sty 2015, 15:56 --

 

Dobrze ze to mnie zlapalo juz po wyjsciu od Madzi bo jeszcze bym jej mame wystraszyla i po ptokach by bylo , nawet tej pracy bym juz nie miala :bezradny::bezradny::zonk:

 

-- 02 sty 2015, 16:02 --

 

Gotuje kasze do obiadu , i wezme jeszcze tego dziada na noc bo kazala dwa razy na dzien .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, zobaczymy Kochana , mam nadzieje ze to przejdzie , dzis jeszcze pogoda fatalna , odwilz plus 10 stopni i kapie cos z nieba ... trzy dni temu bylo minus 18 a teraz plus 10.

 

Mam to samo z zaqwrotami , nasillily mi sie przez te swieta strasznie.

I tak zostalo :hide: oczywiscie ja juz myslalamz e to blednik znow sie odezwal ale teraz wiem ze nie . Blednik jest uspiony betahistina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, :lol:

A każdy ma inny kolor oczu :shock:

Który kwiatom woń dajesz, uśmiechy owocom,

dniom jasność, zasię ciemność przeraźliwą nocom -

oddaj mi oczy moje, oczy zamyślone,

wiecznie w księżyc patrzące i wiecznie zielone.

 

Często mi się przypomina ten wiersz jak na niego patrzę, taki koteł-Gałczyński z zielonymi gałkami.

 

Każdego z tych kotów kupowałam sobie w innych okolicznościach jak mi było smutno i już mam całą ekipę :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześc ludziska!!!

 

U nas wiatr głowę urywa. Mokro i paskudnie. Samopoczucie w związku z tym takie se. W pracy narobiłam się i jeszcze masa na poniedziałek została. Taka robota głupiego - wpisywanie danych w związku z nowym programem komputerowym, więc tym bardziej się umęczyłam.

Młody siedzi nade mną i każe napisac, że wpadł do mnie do pracy i zrobił sobie popcorn w firmowej mikrofali. News dnia! :D

 

mirunia, Też lubię takie dni, kiedy nie muszę się spieszyc...Wszystko zgodnie z moim planem i moim rytmem - tak jest najlepiej.

platek rozy, Plateczku, może to pocenie to w ogóle z innej bajki - może hormonalne, podkręcone nerwicą? A pogoda zaburzona tak jak my, myślę że bardzo to odczuwamy.

 

cyklopka, fajna kocia banda!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Kochana, przyczyn takiego samopoczucia może być mnóstwo, ale nie sądzę, by to taka dawka propranololu osłabiła Cię, choć wiadomo-różnie bywa!

 

Ja dzisiaj dzień rozpoczęłam o 13.30...nie spałam do 8, więc wiadomo. Nie lubię, gdy dzień się z nocą plącze...

Samopoczucie słabiutkie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, :******** Slonce , przykro mi ze tak nie spalas dzis w nocy :* moze to ta pogoda wstretna????

 

 

mirunia, Dziekuje Kochana :******** :) ja juz chyba nie umiem sie nie martwic , moj mozg jest nienormalny.

 

Nastawilam szyje indora na zupke , strlam warzywka , mam ochote na ogorkowa .

 

A ta poza tym to juz na nic nie mam ochoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×