Skocz do zawartości
Nerwica.com

foro sylwester


Fizli

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawia mnie jedno. Tylko wypiłam już prawie całe wino, więc się nie śmiać.

Wszyscy tu mamy problemy, ale kiedy czytam Wasze posty, to jesteście istotami wrażliwymi i przejawiacie swego rodzaju instynkty opiekuńcze wobec innych pokrzywdzonych. Gdyby w jakiś sposób doprowadzić do swoistego "rozszczepienia" osobowości i zacząć traktować samych siebie jako obcą osobę/członka rodziny i przenieść te pozytywne instynkty, to taka terapia byłaby skuteczna?

Teoretyzuję strasznie i wybaczcie mi te analizy pod wpływem hihi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arhol, no ja mysle,dawaj jakiś bit co by rozkręcić "impreze"

ale kiedy czytam Wasze posty, to jesteście istotami wrażliwymi i przejawiacie swego rodzaju instynkty opiekuńcze wobec innych pokrzywdzonych

w moim przypadku czas przeszły.teraz jedyne o kogo sie troszcze to o samą siebie,z nielicznymi wyjątkami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jedno. Tylko wypiłam już prawie całe wino, więc się nie śmiać.

Wszyscy tu mamy problemy, ale kiedy czytam Wasze posty, to jesteście istotami wrażliwymi i przejawiacie swego rodzaju instynkty opiekuńcze wobec innych pokrzywdzonych. Gdyby w jakiś sposób doprowadzić do swoistego "rozszczepienia" osobowości i zacząć traktować samych siebie jako obcą osobę/członka rodziny i przenieść te pozytywne instynkty, to taka terapia byłaby skuteczna?

Teoretyzuję strasznie i wybaczcie mi te analizy pod wpływem hihi

 

W dzisiejszych czasach,chyba jak kogoś nie gnoisz dla samego dobijania,czy z powodu własnych frustracji,to już jest coś =D.

Może jako zryte berety jesteśmy trochę bardziej tolerancyjni na cierpienie i problemy,bo znamy je z autopsji.

Ale to tyle,nima co robić z foro przybytu św. Matki Teresy,bo tak nie jest D:

 

Arhol, no ja mysle,dawaj jakiś bit co by rozkręcić "impreze"

[videoyoutube=duMBiAfTf5M][/videoyoutube] goowno-bit,bawta się. (pamiętajta, z gustem jak z dziurą w d... =D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

glupiajestem, Raczej nie. Ludzie są wrażliwi i dobrzy owszem (czasami) dla drugich, ale to jest zaburzone. Nieumiejętnie są postawione granice, przez co działa się auto-agresywnie wobec siebie. Przez to ma się wyrzut, że się czegoś nie zrobiło, nie zaprotestowało, wobec czegoś nie postawiło ze słabości. Najczęściej to, że się tego nie zrobiło wobec samego siebie. Więc eksperymenty na samym sobie sa z góry skazane na porażkę, bo stan w którym jesteśmy to jest właśnie taki nie udany eksperyment na samym sobie ,,zaopiekowanie się'' samemu sobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, moja mama stwierdziła że smakuje jak jabol:/

coś w tym jest smakuje jak skrzyżowanie jabola z szampanem ale od czasu do czasu lubię. W Anglii Ace to był cydr nad cydrami 2,5 funta za 3 litrową plastikowa butelkę a rewolucje żołądkowe nastepnego dnia gwarantowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cola to mój ulubiony napój.

 

Pluszowa, ja biorę mirtę i z % rezygnuję dobrowolnie :why:

Ja już koleżance sugerowałam zmianę nicka :!: Zobaczymy, czy posłucha :bezradny:

 

Jeżeli jesteś w stanie obejść się jeden dzień bez lamo, to po prostu nie bierz.

 

Pominięcie jednej dawki nie jest wielkim problemem, raczej tego Pluszowa nie poczujesz. Małą ilość alkoholu przy tym leku można i wypić, jeśli lamotryginy nie bierze się na padaczkę. Choć wiadomo, nie jest to zalecane.

Dla mnie parę kropli alkoholu równoznaczne jest z osłabieniem działania leków, które biorę (czyt. możliwy jest nagły napad lęku).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×