Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

No i gotowa jestem do obchodów - pachnąca, wydepilowana, wypeelingowana - trzeba z obłokiem zapachu wokoło wejśc w ten Nowy Rok, nie? ;)

W sumie dziwnie się czuję, bo kupiłam sobie na promocji w rossmanie krem do ciała kakaowy i jestem chodzącą tabliczką czekolady :shock: Ale z nutką owocową, bo ręce mam moim woskiem zrobione...

 

Monsz wrócił z dworu załamany, wyciągnął psa na siku, to futrzak próbował się spłaszczyc i przecisnąc między szczebelkami furtki z powrotem... To co sikac nie będzie do jutra???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pieski z okolicy zawijać ogonki , bo wujek Kalebx rozpierduczy wam dzis całe jwasze psie jestestwo :lol:

 

-- 31 gru 2014, 19:27 --

 

to łeb ci ukręcę.

kręęęęęęęęęęęęęęęc , już od wczoraj napier--dalam i po sylwestrze będę jeszcze ze dwa dni .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j, jeśli Cię czymś uraziłem to przepraszam - nie miałem takich intencji. Nie chcę tak kończyć tego roku. Pozdrawiam i szczęśliwego nowego roku

przekażmy sobie znak pokoju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, mirunia, Infinity, kosmostrada, JERZY1962, Kalebx3, witajcie kochani...

 

Ja dzisiaj bnyłam zajęta, bo sporo czasu spędziłam w przychodni.Myśleliśmy, że pacjentówm nie będzie wielu, a jednak wszyscy zapisani przyszli, a p.doktor spóźniła się, więc był spory /2 godzinny poślizg :shock: /, ale, że p.doktor jest fajna i potrzebowaliśmy oboje recepty, wyjścia nie było...czekaliśmy do skutku. Dodatkowo przeżyłam szok - bo zjawił się tam redaktorek śledczy z telewizji /nie pamiętam nazwiska-sprawdzę i awanturował się, ubliżał paniom w rejestracji i mnie się dostało, bo próbował wepchnąć przed mojego Męża, który już był blady, słaby-spadek glukozy, a ja w obronie najbliższych i niesprawiedliwie skrzywdzonych, pokazuję pazury, co oczywiście opłacam bólem w klatce i zawrotami w głowy...zwrócił mi uwagę, bym nie krzyczała, jak twierdził, więc zapytałam go, jak nazwać jego arogancję i wrzaski...spojrzał na mnie i gdyby wzrok zabijał leżałabym pod gabinetem nieżywa ;) Przeżyłam to...nie znoszę chamstwa, atakowania, agresji w ogóle...

 

W domu /wyszliśmy ok,12/ byliśmy przed 17, a jeszcze zakupy zrobiliśmy po drodze...

Zasłony powieszone, choć powinnam je przeprasować, ale nie dzisiaj-w pokoju jaśniej się zrobiło-kolor kremowy, podoba mi się. Ładnie pasują do ciemnobrązowych mebli...

 

-- 31 gru 2014, 19:54 --

 

Jeszcze tosiu_j, dobry wieczór :D

 

Noc sylwestrową spędzamy sami, bo już nie mamy ochoty na spotkania i siedzenie. Potrzebujemy swobody, wygody, spokoju.

Czikus bardzo wystraszony, dostał już od rana 2 Hydroxyziny...wybuchy dookoła okropne. Pan weterynarz powiedział w telewizorze, że psy są najbardziej wrażliwe i przerażone w tym wybuchowym okresie-bo mają najlepszy słuch!!! Oczywiście psy myśliwskie nie boja się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, oj, doszedł do mnie zapach twojego ciacha. :D

 

mirunia, udały mi się właśnie z psem 3 podniesienia nogi... Zrobimy jeszcze kilka podejśc... Masakra...

To tak jak ja, świeżynka wchodzisz w Nowy Rok. ;) Tak, obyśmy z wodą spuściły nasze choróbska, amen!

 

Kochani idę kolacyjkę robic i na rodzinne obchody. Jeszcze pewnie zajrzę.

 

-- 31 gru 2014, 21:01 --

 

jasaw, kochana witaj! Ale żeś miała przejścia! :shock: No to Tobie to spokoju i jeszcze raz spokoju muszę życzyc w Nowym Roku i oczywiście zdrowia dla Ciebie i twoich bliskich.

 

No dobra lecę, bo nawet głodna się zrobiłam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na pewno na dole bedzie impreza do bialego rana u tego menela z dolu , wiec nie pospie.

Współczuję :bezradny:

 

A tak w ogóle to witam :papa:

 

Jestem dzisiaj zagoniona zbieraniem podpisów na zgodę na udział w konkursie, co nie wszystkim się podoba, ale nie zamierzam się tym przejmować. Wszystkim nigdy nie dogodzisz :pirate:

 

Mnie dzisiaj mdliło od rana, ale wzięłam ćwiartkę Clona i jest lepiej :smile:

 

-- 31 gru 2014, 21:25 --

 

jasaw, witaj Aniu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j, jeśli Cię czymś uraziłem to przepraszam - nie miałem takich intencji. Nie chcę tak kończyć tego roku. Pozdrawiam i szczęśliwego nowego roku

przekażmy sobie znak pokoju

Nareszcie kochani 2flaga.gif, bo już ciocia Arasha szykowała się z odsieczą 0shoot.gif

 

No ! ... proszę się grzecznie zachowywać :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją sukę zamknąłem w garażu ,,, a teraz czekam na tych amantów co przez cały rok przychodzi mi ja bzykać .

Niech no przyjda dziś a wywalę ich w kosmos,,, a porozrywane ( moimi petiurdami ) zwłoki jebańców oddam chińczykom na sojgonki . I naprawdę nie blefuję , ,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, dobrze, że Ty taka spokojna i opanowana jesteś, ale dobrze, że potrafisz też tupnąć nóżką. Ja też nie znoszę jak ktoś przy mnie obraża innych ludzi :time:

 

A Czikuś to chyba 20 mg Hydroksyzyny dostał ... nie 50 mg :shock: Masz już doświadczenie w podawaniu pieskowi psychotropów ?

 

-- 31 gru 2014, 22:15 --

 

nerwosol-men, toś Ty nie wiedział, że na pierwszym miejscu pod względem mocy głowy są Ruscy, a zaraz za nimi Pepiczki ? Gdzie tam do nich Polakom :lol:

Baw się dobrze ziomku ( chociaż nie miałam dotychczas okazji poznać )

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, okaż trochę miłosierdzia dla Braci mniejszych

mam trzy koty i jedną sukę i mają ze mna dobrze , nażarte itd . Ale obce bezpańskie , głupie i krzykliwe , uciązliwe psiaczki traktuję jako upierdliwe komary . Tylko trafić .

No powiedz czy ja mówie żle ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×