Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Aranjani, hmmm....to ciekawe jak szukała tej pracy :lol:

ale ja kiedyś miałam podobną sytuację. kumpela ze studiów ciągle jęczała, że nie ma pieniędzy, że chciałaby jakąś robotę na weekendy itd., a że pracowałam wtedy w kinie i akurat szukali kogoś na weekendy to jej załatwiłam. Miała przyjść tylko na rozmowę do kierownika i prace by miała. Nie, ona nie pójdzie pracować w kinie bo jej godziny pracy nie odpowiadają a w ogóle to musi w weekend odpocząć...po czym zaczęła jęczeć, że nie ma kasy :lol: nosz kurva....rence opadają ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sen nie nadchodzi, spóźnia się jak pospieszny w najgorsze mrozy :why:

Tak mnie zastanawia, czy przypadkiem to złożone życiowe studium eksploracji przytłaczającej ilości danych, nie sprawia, że się wszyscy tak czołgamy. To przychodzi podstępnie , znienacka...najpierw stoisz prosto, potem się lekko garbisz (pamiętacie te szkolne rozkazy nauczycieli:Nie garb się!"), w końcu zaczynasz się uginać pod ciężarem życiowych danych tak, czy inaczej przyswajanych, padasz na kolana, na twarz, ostatecznie...zaczynasz się czołgać :(

 

-- 30 gru 2014, 14:48 --

 

Ale są też tacy, którzy pakują i mają bice, trice, 6paki psychiczne i ciężary życiowe potrafią dźwigać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prostota jest systemem złożonym.

Nie wiem, co teraz robić, zdecydować się nie mogę:(

 

-- 31 gru 2014, 23:05 --

 

Wina nie piję - wyję, wino wypiję - wyję.

Ja się chyba zatrudnię pod Ścianą Płaczu.

Nick pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza i smuci to, że ktoś nie podziękował za życzenia urodzinowe wysłane smsem i do tego widzę na fejsbuku życzenia od innych i pod każdym podziękowania. Niby nic, ale taka totalna olewka boliii... I naprawdę nie rozumiem. Korci mnie ale nie będę drugi raz pytać dlaczego się nie odzywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×