Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot


elo

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłam,że brzydkie dziewczyny chcą za wszelką cenę pokazać wszystkim ludziom że są coś warte,i że ich zdanie się coś liczy.Tak jak np na tym forum.Czytając niektóre posty dziewczyn ,odnosz wrażenie że w rzeczywistości nic im się nie udaje,czują ię nie spełnione i na siłę chcą to właśnie pokazać tutaj.

Niestety niektórym osobą się to nie udaje.Nie dość,że wygląd nieciekawy to z inteligencją też jest duży problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Twojej rzeczywistości. Osoba, która Twoim zdaniem jest brzydka, może być postrzegana przez innych jako ładna. Osoba, która Twoim zdaniem jest mało inteligentna, może w rzeczywistości być bardzo inteligentna.

Nie ocenia się ludzi po postach. Nie musisz ich przecież czytać, jeśli się Tobie nie podobają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można nie oceniać ludzi po postach???? :D

 

-- 31 gru 2014, 16:58 --

 

Czasami człowiek chce się coś ciekawego dowiedzieć,a oczy aż bolą z wypisywania głupot.Moim zdaniem wystarczy na kogoś spojrzeć i można co nie co powiedzieć o tej osobie.Jakoś nigdy przeczucie mnie nie myliło,a teraz ma mylić???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie. Nie oceniam Cię po Twoich postach, chociaż napisałam pod wpływem negatywnych emocji (nota bene wzbudzonych przez twoją wypowiedź),że to świadczy o Twojej inteligencji, taki przytczek w nos, żebyś nie obrażała innych osób, a kwestia zazdrości to forma prowokacji, by zobaczyć dalszą reakcję.

Jeśli coś spowodowało, że Twoje negatywne nastawienie i musiałaś podjąć próbę obrażenia innych osób, to na tym forum możesz napisać o tym. Jakie zatem czynniki powodują Twoją frustrację?

 

-- 31 gru 2014, 17:05 --

 

Spojrzenie nie, to obserwacja zachowań ludzkich w warunkach realnych daje podstawy do ocen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety niektórym osobą się to nie udaje.Nie dość,że wygląd nieciekawy to z inteligencją też jest duży problem.

Niektórym osobom nie udaje się opanować ortografii i co z tego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×