Skocz do zawartości
Nerwica.com

KLOMIPRAMINA (Anafranil, Anafranil SR)


mikolaj

Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

133 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      84
    • Nie
      33
    • Zaszkodziła
      28


Rekomendowane odpowiedzi

Jam radzicie z sylwestrem zrobić bo popic chce troche...Jak anafral odstawie codziennie po pòl to wyjdzie mi 3 dni bez i sylwester. Pozniej po sylwestrze moge z wenla ruszac. Boje sie ze sobie zaszkodze troche, ze platy w mozgu sie rozejda i kazdy pojdzie w swoja strone ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

depresyjny098, To był napad Grand mal, trwał 3 minuty.2 stycznia idę na badanie eeg. Do tego czasu mam brać relanium 3 razy dziennie i olanzapinę a anafranil stopniowo odstawiać, pol tabletki co tydzień.

Alkoholu nie piłem, nie zdążyłem usiąść do stołu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tranx88 ja też będę odstawiał tylko muszę to zrobic jakoś właśnie mądrze, bo za każdym razem wracają zaburzenia, dlatego że źle to robie, gdyż odstawiam z dnia na dzień. Jestem trochę uzależniony od tego anafranilu. U mnie są to zaburzenia osobowości nad którymi muszę pracowac, a myślę że leki zaburzając percepcję rzeczywistości nie ułatwiają tej pracy. Zresztą już jestem na takim etapie, że myślę że zaopiekuję się sobą, też będę wyrozumiały w stosunku do siebie. Takie postanowienia noworoczne..;-) Chodzę na terapię grupową, więc nie jestem sam ;-) Tylko obawiaj się trochę sylwestra, bo chce gdzieś pójśc. Pójście gdzieś wiąże się z wypiciem czegoś. No i boje się, że mi rozreguluję korę przedczołową. Od 3 dni już jestem na 37,5 mg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2,5 miesiąca na anafranilu.Teraz już tylko musi być i w sumie jest.Od paru dni czuję wyraźnie zmniejszenie lęku społecznego,nie wiem czy to zasługa olanzapiny 10mg czy franka ale grunt że jakoś chwyta.Poprawa może nie jest jakas duża ale ja sie cieszę że wogóle coś załapuje.Brak dołów depresyjnych ale zauważyłem że przy 75mg powruciły natręctwa myślowe więc wskakuje na 150mg,ta dawka dobrze kasuje nastrectwa.

Myśle ze franek się w pełni rozkręci tak do 6 miesięcy ju ż bedzie konkret na fobie społeczną.Pożyjemy zobaczymy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo tak naprawde hója te leki dają,zero działania przeciwlekowego i antydepresyjnego.Jebane placeba nic więcej.Tylko benzo działa na lęki.Już straciłem kompletnie nadzieje że wyjde z tego jebanego bagna.Jestem inwalidom psychicznym.Czyli co już więcej nie wycisne nic z anafranka po 2,5 miecha ???

Jak to możliwe że tyle już biorę i huja z tego mam??? Żeby wyjść do ludzi muszę zapierdolić 4mg klona albo 2mg xanaxu bo lęk mnie rozpierdala.

Czytałem posta babeczki co pisała ze franek zaskoczył po 5 miesiącach,ale ja wiem czekac tyle czy rzucić to w pizdu i przejsc tylko kurwa na co ??? Jakies propozycje?? Dzisiaj chyba z wkurwienia zachleje się. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tak mocno nie kastruje 150mg,ale zauważyłem że nawet drobny wysiłek,zwykłe sprzątanie potrafi mnie okropnie zmęczyć,takie osłabienie czuję po tym leku jakbymiał 80 lat,masakra jakaś.Pozostała jeszcze lekka sahara w pysku ale już jakby mniej dokucza.Zaparcia też sporadyczne a biore prawie 3 miechy.Pozytywnego działania zero,i na lęki i na depresje jeszcze nic nie ruszyło.Może po 3 miechach sie w końcu rozkręci bo ileż można czekać i się męczyc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kalikali1, Anafranil to jednak torpeda która niestety sieje dużo złego w organizmie.

Ja schodzę z dawek żeby zostać na olanzapinie i może jakiś dodatkowy stabilizator nastroju.

 

-- 03 sty 2015, 00:00 --

 

Zaspałem dziś do lekarza więc idę na eeg mózgu dopiero w poniedziałek. Do tego czasu ratuje się Relanium :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×