Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Fizli, nie ja lubie jak facet ma troszke brzuszka , pakersi mnie jakos nie pocoagaja , zreszta facet musi miec w sobie to cos , kiedys mialam faceta co byl grubszy ale jaki byl sexowny , najbardziej mnie pociagal ze wszytskich facetow ktorych w zyciu znalalm.

 

-- 30 gru 2014, 14:13 --

 

Ferdynand k, Ty to ejstes wielka niewiadoma :P bos foty dalej nie zrobil Niecnoto Kocurzasta !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY1962, ale lepiej to juz nie jest tak zle :smile: , ja mam to samo dzis jest w miare co nie oznacza ze dobrze , lapia mnie dolki i jakies lęki pomniejsze egzystencjalne no ale nie jest to co w niedziele.

Slonce swieci , mrozno bardzo , zaraz zjem obiad i sie wyszykuje do psychiatrki, Rozczaruje sie pewnie jak jej opowiem jakie mialam jazdy :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, To był guz pierwotny... chyba późno został stwierdzonych bo juz wujek nawet policzyć prostych rzeczy nie umiał. .. nie wspomnę już o pisaniu czy czytaniu... Ty jesteś świadomy, do rzeczy się wypowiadasz i w ogóle. .. bez porównania. .. moje zdanie jest takie ze jeśli masz guza operacyjnego to masz duże szanse, do tego jeśli masz dobre wyniki krwi jest dobra chemia po której i przy glejaku ludzie po kilka lat zyja tylko w wujka przypadku było za mało płytek krwi i mu się nie nalezalo...szkoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie:-) ja wczoraj miałam kioski początek dnia ale sama opanowałam to i dalej już było ok.. dzisiaj ranek tez nie najlepszy ale zajęłam się robieniem obiadu dla moich glodomorkow a potem poszliśmy z mężem i córa na sanki.. zmarzlam strasznie, tyle stłuczony ale i tak jest super. Teraz wygrzewam się w wannie:)))))

 

-- 30 gru 2014, 16:02 --

 

Dzisiaj z ciekawości zmierzył am sobie ciśnienie bo coś puchne ostatnio a tu 96/55 i to dopiero co usiadlam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałam dla psiaków ziołowe

 

183.jpg

 

 

Pętelka jest niewyraźna. Nie chce jeść. Nie ma innych objawów typu boleści brzuszka, wymioty czy biegunka. Jedyne co zauważyłam to skaleczona łapka, stópka po zewnętrznej stronie. Nie chce pokazać, ale rana wygląda na dość głęboką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej hej kochani!

 

Niestety jutro jednak do pracy, bo papierologii masa, trzeba pozamykac pewne tematy przed końcem roku. Ale wyśpię się i pójdę na niedługo.

Dziś terapia przeszła bezboleśnie, znów lekko rozkminiłyśmy moją osobę. Specjalnie nie widzę jeszcze jakiś efektów, ale mam nadzieję, że to przyjdzie z czasem.

Ominął mnie dziś przyjemny temat na spamowej- jacy faceci się podobają :D

 

Infinity, może boli ją ta łapka i dlatego nie chce jeśc. Mój pierwszy pies ciągle miał łapy pocięte, ile to razy chodził z opatrunkiem i w skarpecie... Ale na całe szczęście psy sobie tak wychowuję, że mogę im wszystko robic, oglądac i opatrywac rany, wyciągac śpiochy z oczu, grzebac w uszach itp., więc wszystko co mnie niepokoi mogę od razu zbadac. Spróbuj ją przekupic i zobacz, czy w tej ranie czegoś nie ma.

 

Ferdynand k, Ferdek ty zdjęcia nie chcesz pokazac, bo obawiasz się lawiny pw z nieprzyzwoitymi propozycjami... :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY1962, dobrze było dopóki dupek nie przyszedł pijany i trochę się boje.

 

-- 30 gru 2014, 17:50 --

 

kosmostrada, nie myśl że mnie gryzie czy nawet warknie, tylko tego nie lubi, nawet gdy jej paproszek wyciągam z futerka. Ona wysokie poczucie własności, co na jej futerku to jej i nie zabierać. Będę musiała jednak to obejrzeć bo też podejrzewam że coś siedzi i może ropieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×