Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Poznań] Poznań...okolice...


drań

Rekomendowane odpowiedzi

Ellwe, super, zdalnie jestem także podeśle Ci jutro na pw ;) zresztą i tak nas namierzysz bez problemu, ktoś spośród nas będzie trzymał białą kartkę w reku tuż pod pręgierzem na starym rynku, czyli tradycyjnie sprawdzony sposób.

LadyMarmolade, hej tak jak wspomniałem powyżej, zbiórka jest pod pręgierzem na starym rynku, a z tamąd pojdziemy do jakiegoś pubu, wpadaj śmiało ;) Rozumiem że bardziej pasuje Ci o 18, tak ? Zwykle zaczynamy o 19 ale można przesunąć o godzinkę wcześniej jak co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Poznaniacy.

Zaglądam tu od dosyć dawna i od dłuższego czasu noszę się z zamiarem, żeby wpaść na któreś z Waszych spotkań tylko po to, by zawsze w ostatniej chwili jednak zrezygnować. Dzisiaj założyłam jednak wreszcie konto (i napisałam w powitaniu, że podoba mi się anonimowość. a jednak chcę się spotkać. nie mówiłam, że będę logiczna..) i jestem o ten jeden krok bliżej więc może mi się nawet udać.

A spotkanie z ludźmi, którzy są w pewnym sensie podobni do mnie może być łatwiejsze. Mniej udawania.

 

To widzicie się dzisiaj ostatecznie? O 18 czy 19?

 

LadyMarmolade - ja też się boję. Ale wiem, że muszę wyjść z domu. Może będziesz się czuła lepiej wiedząc, że nie jesteś jedyną nową?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LadyMarmolade, spoko, wiadomo zmotywować sie za pierwszym razem najtrudniej. Parę nowych osób zda Ci relacje jak było i zachęcisz sie moze na za tydzień lub dwa ;)

 

girl_anachronism, tak, wiadomo jest spotkanie, zapraszamy.

 

Tak wiec do zobaczenia dzis o 19:00 tuż pod pregierzem na starym rynku, ktoś z nas bedzie mial białą kartkę w reku dla rozpoznania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi powiedzieć ile osób średnio bierze udział w takim spotkaniu?

Różnie ;) czasami 5 osób a czasami 10-15, nie ma reguły, jak ludkom akurat pasuje

 

Dziękuję za miłe spotkanie :) Cieszę się, że udało mi się wreszcie dołączyć :mrgreen:

Podejście zakończone sukcesem :great:

 

Ja też! Też dziękuję i też się cieszę. się Cieszę się, że wreszcie się zdecydowałam przyjść.

Nie jestem może jakoś super przebojowa ale wbrew waszym sugestiom nie wystraszyłam się;) i jeszcze wpadnę. Wyglądacie na dobrych ludzi.

My raczej tez nie jesteśmy jacyś przebojowi, chociaż o parkiet tez się zdarzało zahaczyć, spotkania są "swojskie" :D

 

Tak więc super ze wpadłyście i do zobaczenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej tam! Jest jakieś spotkanie w ten weekend? :tel:

 

Na najbliższą sobotę (17.01) lud orzekł że idziemy na bilard/darty/piłkarzyki/karaoke/piwo, wszystko w jednym miejscu i do wyboru wedle uznania :D Tak więc kto chętny się dołączyć ? Śmiało ;)

Ostatnio były dwie nowe osoby i się przekonały że suuuper jesteśmy :mrgreen: pomimo że "nasiadówkowo" było, a teraz zapowiada się aktywniejszy i liczniejszy meeting.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×