Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co teraz robisz?


Anja01

Rekomendowane odpowiedzi

Numer gg mam od dobrych 15 lat. Kiedyś się wyrywało laski :pirate:

Później przeszedłem na inne komunikatory obsługujące sieć gg (AQQ, tlen).

W czasach skype, fb i nieograniczonych rozmów tel/smsów postanowiłem odinstalować komunikator gg, bo i tak mi się nie przydawał.

 

Teraz powraca do łaski, bo małą pomoc zaoferowały mi dwie osoby. Preferują właśnie kontakt przez gg.

 

Arasha, załóż konto to pogadamy. Postaram się wytłumaczyć Ci sprawy, w których nie masz doświadczenia :tel2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, załóż konto to pogadamy. Postaram się wytłumaczyć Ci sprawy, w których nie masz doświadczenia :tel2:

A nie możesz mi ich wytłumaczyć na forum albo przez pw ? Jestem ciekawa, cóż to za sprawy :mrgreen: Gadu nie planuję .... za dużo by tego było.

E tam na forum, wszyscy widzą :mrgreen: Na pw niewygodnie, za dużo klikania i czekania na odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biję się z myślą (toż to jak bitwa pod Chocimiem), że wiek do czegoś zobowiązuje.

Do niczego nie zobowiązuje,to raczej "normy" i presja społeczna które wbito nam do głowy powodują,że człowiek czuje się zobowiązany by "osiągnąć" to czy tamto w danym wieku,w teorii każdy ma prawo żyć jak chce i pokierować tym również według siebie.

Aczkolwiek całkowite olanie innych i konsekwentne podążąnie własną ścieżką bez względu na "wszystko" jest prawie że niemożliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×