Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Hans, jednak z relacji wynika, że spożywanie nieoczyszczonych surowców roślinnych ma dużo bardziej zaskakujące skutki uboczne niż wyekstrahowanych narkotyków. A na zwykłej łące można się wyprawić na tamten świat (tak mówi pani od surowców roślinnych).

 

A ja na razie odstawiam chmiel, bo mi ewidentnie szkodzi :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, to prawda, wystarczy się najeść psiankowatych, wielkim specjalistą nie jestem, ale wiem, że rośliny z tej rodziny mogą być zabójcze. Póki co najbardziej cenię sobie odbiór rzeczywistości taką jaką jest, bez ulepszaczy, z wiekiem się mądrzeje. Nie bardzo pamiętam kiedy ostatnio piłem alkohol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam właśnie ze spaceru z psem - ale fajna pogoda! Powietrze łagodne, troszkę biało, no tak może byc... Można coprawda łatwo glebnąc, ale idąc niczym damulka, drobniutkimi kroczkami da się wszędzie dojśc, min. po popcorn do biedry. ;)

 

cyklopka, tak sobie myślę, na spokojnie, że coś jednak czuwa nad tobą, bo wcale tak lightowo to nie musiało się skończyc. Ale towarzystwo sprawdziłaś, możesz na nich polegac w takich sytuacjach- to fajne. Ale spotkania towarzyskie to teraz na sucho, czy zaryzykujesz np. jedno piwko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, Kochana dziekuje :********* za rozmowe na pw i za pocieszanie mnie .

Mam te moc tylko mi gdzies chwilowo zaginela ale ja znajde chocbym miala na rzesach chodzic! Nie moge sie poddac , to nie wypada , bo ja zawsze Was za uszy ciagne do gory a dzis sama leze i kwicze.

 

-- 28 gru 2014, 22:30 --

 

minus 12 mam :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, tak dokladnie , ja dzis dostalam esa od kolegi i pytal sie jak sie czuje po swietach napisalam jak , i dostalam odpowiedz "przykro mi ale mnie w to nie mieszaj " takze ludzie nie rozumieja , najchetniej by sie odcieli... a ja coz moze powinnam byc nieszczera i pisac ze swietanie a ja tak nie potrafie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, takie jest to "grzecznościowe" pytanie, gdzie nikogo nie obchodzi odpowiedź.

 

-- 28 gru 2014, 22:44 --

 

kosmostrada, postanowione, że nie będę pić poza domem. A w domu tylko homeopatyczne ilości domowych nalewek. A na następnej imprezce przecież mogę się pośmiać i pożartować przy Pepsi albo toniku :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, postanowione, że nie będę pić poza domem. A w domu tylko homeopatyczne ilości domowych nalewek. A na następnej imprezce przecież mogę się pośmiać i pożartować przy Pepsi albo toniku :-)

cyklopka, dokładnie. Ja byłam jeden jedyny raz w klubie, na krakowskim spotkaniu z forumowiczami ( następnym razem musisz się wybrać :D ) i jako jedyna nic nie piłam ( tzn. wyłącznie swoją wodę, którą przytargałam we własnej butelce ). Ale u mnie to wynika raczej z fobii, poza tym nie zamierzam testować, jak mocną mam głowę. Do wymyślania głupot ... na pewno :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O rety, jutro terapia. A potem obiecałam sobie kredkę do oczu, żeby mieć takie oczy jak w avatarku.

 

A z prac ręcznych na dzisiaj wybrałam sobie kanwę z Janem Pawłem II, przy portrecie trzeba się naprawdę namyślać, które kwadraciki którym kolorem, żeby było jak najbardziej zbliżone do człowieka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×