Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Arasha, ja też...

To link do kurnika, ja gram w literaki, podobne zasady jak w Scrabblach, które uwielbiam od zawsze. Nie chcę męczyć Męża, więc gram z wirtualnym przeciwnikiem. Poznałam tę stronę dzięki "zielonej" Wioli...

 

-- 28 gru 2014, 00:33 --

 

http://www.kurnik.pl/literaki/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po gościach... Nie mam teraz siły na takie posiadówy, zwłaszcza, że alkoholu teraz nie piję, więc wstyd przyznac ale około 11tej zaczynam już ziewac. Ciekawe, czy jeszcze kiedyś imprezowy power odzyskam...

 

Arasha, pytałaś, czemu łykam tylko Sulpiryd- bo inne leki pogłębiały tylko moje zaburzenia, nie wspominając o ubokach. Pan doktór tak zadecydował i póki co miał rację, może nie ma fajerwerków, jak wiadomo z moich wpisów, ale jest o niebo lepiej, bo przecież funkcjonuję.

 

Dobranoc wszystkim i miłej niedzieli!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierniczę, po trzecim piwie zasłabłam i nie pamiętam, czy mnie do domu doprowadzili czy zanieśli. Porządni ludzie w każdym razie. Już mi przeszło, ale nie wiem, jak rodziców przeproszę, bo chyba od dobrych lat takiej akcji nie było :roll:

 

Faktem, że miałam ciężkie pół roku i musiałam odreagować, inna rzecz, że się jednakowoż z lekami nie łączy, bo teoretycznie aż tak słabej głowy nie mam, więc coś się musiało porobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, oja :******* a jak sie czujesz? Juz dobrze?

 

Witajcie :*******

Ja wstalam z lekka karuzela , wczoraj jeszcze klecilam kolczyki bo dostalam sliczny marmurek taki maziaty , fiolet z popielem :bezradny:

Wyciszlo mnie to tworzenie bizu i poszlam spac spokojna.

 

Co na dzis planujecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×