Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani poszlam do tej kolezanki, wzielam milocardin i mimo ze mialam lek ze wyglebie po drodxze to jednak poszlam.bylam 3godziny, porysowalam z jej coreczka, momentami bardzo mi sie krecilo ale do ludzi chcialam.

 

Kosmostrada udanych lowow:)

 

-- 27 gru 2014, 17:27 --

 

Nawet oczy maznelam! Boshe niech ten blednik sie uspokoi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja byłam na mroźnym zimowym spacerku i wszystko byłoby pięknie, gdybym była normalne i mogła jak człowiek wsiąść do autobusu i zajechać na spacer do lasu ( tak tęsknię za moimi lasami :why: ). Ale gdzie tam ! Lęki są silniejsze i nawet nie próbuję wsiadać, żeby nie roznieść autobusu na strzępy. No więc z braku laku poszłam sobie na takie wzgórze widokowe u mnie w mieście ... też bardzo miły spacerek, gdyby ... nie chwycił mnie atak paniki :time: i w zasadzie większą część drogi przegadałam z matką na fonie. Jak ja mam tego dość :why: Nawet nie mogę się nacieszyć głupim, zimowym spacerem. Powinnam się dawno w kosmos wystrzelić :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Młody obkupiony (żal że nie mogę też trochę pobuszowac po wieszakach dla siebie, ale może w styczniu...), głowa trochę wywietrzona, czekam teraz na gości.

 

platek rozy, dobrze kochana, że nogę z domu ruszyłaś, coby nie było, to na przekór nerwicy.

 

Arasha, Arashko tak mi przykro Słońce, może jednak pupsko zawleczesz do jakiegoś dobrego lekarza i jakiegoś procha zaaplikujesz, albo na psychoterapię popędzisz. Jak sama widzisz samo jakoś nie chce przejśc, a po co się męczyc. A jest wiele leków, które nie mają w ubokach mdłości ( chociażby to co ja teraz biorę), więc przestań się katowac i idź wreszcie po pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, Kochana ale najwazniejsze ze wyszlas , ruszylas sie zamiast siedziec w domu :) a duzo ludzi????

 

Ja nawet za dowolona ze poszlam , ze nie siedzialam w domu. Rano malo histerii nie dostalam .Teraz spokojniej ale zawroty sa.

 

-- 27 gru 2014, 18:22 --

 

cyklopka, milego wieczoru i dobrej zabawy :******* :papa::great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, ale ja właśnie od tygodnia biorę esci :hide: ( w najmniejszych dawce ), ale z lęku dowalam Clonami. I takie to moje leczenie :bezradny: Dzisiaj ten atak podejrzewam spowodowany był przez esci właśnie. Ja już sama nie wiem, czy moje mdłości to są uboki, czy wkręty, czy też brak Clona :bezradny: Po Clonie przechodzą na szczęście, ale nie mogę wiecznie brać po każdym tabsie benzo :? Oprócz mdłości i paniki nic mi nie jest :pirate: Czy ja muszę mieć akurat takie uboki, których najbardziej się boję :time: Inaczej, już dawno byłabym wyleczona.

 

platek rozy, wiem, czytałam. W gorszych momentach zaraz przypominam sobie o Tobie i jeszcze paru ludzikach.

 

A o terapii pomyślę zaraz na początku Nowego Roku.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam czytam czytam....a mnie ataki lęku chwytaja jak zasypiam lub spie

Nikt wiecej tak nie ma?

 

A terapii mi sie nigdy jeszcze nie udalo dokonczyc

Edytowane przez tosia_j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Kochana straszne tłumy, więc domyślasz się komfort żaden. Dobrze, że pojechaliśmy do konkretnych sklepów, konkretnie po spodnie i bluzy dla młodego. Szybka przebieżka, sklepy, wieszaki, przymierzalnia, kasa i wio z powrotem do samochodu. Zresztą ja tak lubię, bez snucia się po galerii. Typowe dla takiego zadaniowca, jak ja... ;)

A tak w ogóle to brawo ja i brawo pan doktor i jego leki, bo jak normals pojechałam w ten sklepowy tłok.

 

cyklopka, Dobrej zabawy, jak wrócisz, napisz koniecznie jak było!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j, czasami mam przed samym snem i w nocy czasami budzę się zlana potem.

 

Arasha, z tego co wiem po sobie i od doktora, benzo ograniczają silne lęki ( np.pomagają przetrwac pierwsze tygodnie brania leków), ale nie u wszystkich, mi tylko zabił ataki paniki, a resztę lęków pogłębił. Po za tym już clona brałaś przed esci, więc myślę, że nie pomoże ci znieśc pierwszych uboków. Przetrwaj Arashko, wiele chwali sobie esci, daj mu się rozhulac, może byc dobrze! Bardzo mocno trzymam za ciebie kciuki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, a jak długo u Ciebie trwały uboki po Elicei ? I na co Ty właściwie bierzesz esci ? Teraz pewnie 10 ... ?

 

-- 27 gru 2014, 17:58 --

 

kosmostrada, gdybym nie wzięła tego Clona, to pewnie bym się dzisiaj w śniegu utopiła i pocięła na tym wzgórzu :?

A dlaczego Ty właściwie możesz brać tylko Sulpiryd ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry Wieczór Dziewczynki :D Poczytałam troszkę o Waszych smutkach i radościach...i dochodzę do wniosku, że dzisiaj, mimo pięknej pogody, lękowy dzień. Ja też miałam problemy, ale wyszliśmy z Mężem. Odwiedziliśmy mieszkanie Syna, nie ma Go już ponad tydzień, więc podlaliśmy kwiaty, bo ma ich sporo, zaliczając dzięki temu fajny spacer. Nie poddałam się, szłam dzielnie. Nie wiem, czy to nie było spowodowane bólem kręgosłupa, ponieważ zmierzyłam po powrocie i ciśnienie i poziom glukozy-wyniki były prawidłowe. Dochodzę do wniosku, że wystarczy mały negatywny impulsik...i lęki wkraczają błyskawicznie.

Nie podajemy się Kochane :!::!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×