Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

 

-- 27 gru 2014, 01:24 --

 

Jestem głupia. . Zamiast spać nakręca łam się czy nie mam raka skóry i teraz nie dość ze panicznie się boje raka to doszły tez inne leki bardziej egzystencjalne... fuck dosłownie idiotka ze mnie

 

-- 27 gru 2014, 01:28 --

 

cyklopka, moja córcia uwielbia else :) tez oglądałam. . Czy smutne? Są momenty ze łezka w oku może się zakręcić ale i sporo smiesznych:)

 

-- 27 gru 2014, 01:30 --

 

Polecam "zaplątani" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kochani :*********

Ja niestety do kitu , odezwal mi sie blednik wiec z leksza chodze po scianach , chyba dzis dorzuce do leku na blednik takze i lek na dotlenienie vicebrol.

Zima na calego , minus 11 stopni i sniegu po kostki.

 

a to dla poprawy nastroju :

 

10882212_811290535574372_37492634477686068_n.jpg?oh=14d439a6b78b3d46c7d7ed5333efeda0&oe=554447E5&__gda__=1426240871_1146c8aac70341d114129d928077dc42

 

 

A po swiatecznym obzarstwie , do dziela Kochani ;) :

 

10888637_751815801562590_7123569887668653973_n.jpg?oh=95bc92563b2bc1902e8c37533fa460de&oe=5530C1A2&__gda__=1425905434_5d88593ce01533544099e0c69658d514

 

Milego dnia !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, moja córcia uwielbia else :) tez oglądałam. . Czy smutne? Są momenty ze łezka w oku może się zakręcić ale i sporo smiesznych:)

 

-- 27 gru 2014, 01:30 --

 

Polecam "zaplątani" :)

Też oglądałam. Po prostu mam takie skrzywienie jak oglądam nowe Disney'e jako dorosła, że zastanawiam się, czy aby na pewno wszystkie problemy bohaterek zostały rozwiązane. Bo nie można się pakować w długo i szczęśliwie jak się pewnych rzeczy nie przepracuje :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!!!

 

U mnie pełne słońce, lekki mrozik i zero śniegu :why: .

 

platek rozy, Hej kochana! No masz, że ten cholerny błędnik musiał się odezwac... Strasznie cię ściskam!

A poprawiacze nastroju fajniaste, ja na wagę to boję się wejśc, wlezę tak w okolicach Nowego Roku, jak już wychodzę święta. ;)

 

Co dzisiaj robicie? Ja trochę poogarniam poświątecznie, a pod wieczór mam gości na kawę. Zastanawiam się , czy nie podskoczyc na przeceny, bo młodemu spodni bardzo trzeba, ale nie wiem, czy się zmobilizuję... Sama trochę pobuszowałabym za nowościami w garderobie po taniości, ale wiadomo jak to po świętach - pustki w portfelu... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, po mnie i tak nikt nie widzi, że przytyłam, oprócz matki, która i tak uważa, że jestem ładniejsza, jak jestem puciata :hide:

 

Ja w poniedziałek wracając z terapii pewnie znowu obrobię kosmetyczny, bo mi się umyśliła biała kredka do ocza, żeby oczo wydawało się większe. A po nowym roku zapoluję na jakieś przeceny, bo jak miałam depresję, to w ogóle ubrań nie kupowałam :hide:

 

A dzisiaj spoko, bo rodzice pojechali, to będę grać w grę, myć główkę, dojadać resztki z obiadu świątecznego (polędwica), a wieczorem idę do baru z nową koleżanką i 2-3 kolegami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Was Kochani :papa:

 

Nie wiedziałam co mam tak rano robić, więc zachęcona przez kosmostradę i cyklopkę obejrzałam w necie Krainę lodu :D

Film fajny i sympatyczny, chwilami przypominał mi Królową śniegu - Andersena.

Tak, tak, był luźno inspirowany tą baśnią :105:

 

Pozdrawiam cię również cieplutko zimowo :smile:

20__12-08_24.gif~c200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, cyklopka, kosmostrada, Witajcie Kobietki :***********

 

Ja niestety wylekniona na maxa przez te zawroty , az nogi mam slabe i taka slabosc w glowie , to chyba z nerwow? nie wierze ze mi przejdzie ta wstretna choroba :( zawsze cios sie stanie co mnie now zwali z nog i znow musze sie czolgac z tego do stanu niezlego.

Nie mam na to sil , nie wiem czy mis ei chce to ciagnac , dzis marze o smeirci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, wiem ze poteguja niestety , ale d zis sie czuje jakby walec po mnie przejechal , biore te leki na blednik wiec sie martwie ze przestaja dzialac i bede skazana na te zawroty dluzszy czas .... nie mam sil , nawet z domu ciezko wyjsc z ta karuzela.

 

-- 27 gru 2014, 12:46 --

 

platek rozy, Hey Kociasty :****** nie wiesz czy ja moge wziac milocarrdin i hydroxizine do spolki?

 

-- 27 gru 2014, 12:52 --

 

Choicaz moze lepiej spalic jakas maryske , pewnie by mnie wiecej rozluznila niz hydra :> :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferdynand k, a ja go umiescilam wlasnie dla Ciebie :P i zeby inni mieli do wgladu jak nasz Ferdus sie ladnie utuczyl:P teraz jak nic musisz cwiczyc :);)

 

-- 27 gru 2014, 12:58 --

 

jak sie czuc dobrze jak mam puls 136 na 98

platek rozy, ja jestem chudy ale na siłowni pocwiczę i będę Bruca Lee przypominał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, wlasnie nie mam propra , skonczyl mi sie kiedys :(

 

Ferdynand k, aha dziekuje :******** to kurcze jednoz drugim nie idzie w parze , to co wziac na puls ? moze metocard? ciotka ma na serce to tez betabloker moze bym sobie wziela tablete od niej?>

 

-- 27 gru 2014, 13:09 --

 

Ferdynand k, teraz to Ty jestes Bruce Lee waga ciezka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkurzaczem przy muzie na full dom przeleciałam i jednak lecę do galerii, bo młody ciśnie - bony do empiku pod choinkę dostał i pali się, aby je zrealizowac. Nie chce mi się, ale będę miała z głowy. Czuję się dziwnie odrealniona dzisiaj, więc może lepiej właśnie do ludzi pójśc, głowę zając, inne obrazki mózgowi dostarczyc.

 

platek rozy, Plateczku wzięłabym coś na uspokojenie pulsu, to od razu lepiej się kochana poczujesz.

 

Ferdynand k, mirunia, Złociaki witajcie! :papa:

 

Na razie Was żegnam, idę na sklepy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×