Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Londyn]


Żuk

Rekomendowane odpowiedzi

super na serio potrzebuje z kims porozmawiac i wymienic sie informacjiami i moze przestac sie troche martwic ze umieram jak kazdy atak przychodzi. Czy mozesz do mnie napisac na maila : mathew.london31@googlemail.com

Z gory dziekuje...

 

-- 20 lip 2011, 22:34 --

 

Witam ..

jeszcze raz chcialbym prosic o kontakt kogos kto ma za soba ataki i mieszka w Londynie.

dziekuje.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Co prawda nie mieszkam w Londynie tylko w Liverpoolu ale może znalazłby się ktoś kto chciałby czasem pogadać.

Wyjechałam do UK dwa miesiące temu, pracuje dopiero od tygodnia. Mam tu kilku znajomych ale nikt nie wie o moich problemach i chyba wolałabym żeby tak zostało, jednak czasem naprawdę potrzebuję z kimś porozmawiać, nawet online. Chyba nie radzę sobie tak jakbym chciała, boję się że zaczyna mnie to wszystko przerastać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

ja rowniez nie mieszkam w Londynie- w miescie godzine drogi od Londynu. nawet boje sie napisac, zeby ktos nie skojarzyl :-|

 

u mnie sprawa wyglada tak, ze w sumie tylko moj ex wie... i jeden Angol, z ktorym sie spotykalam- ale jak to Angole- nic. zero polotu heeh.

czy wybieram sie do psycho? watpie. nie mam kasy narazie, poza tym motywacji rowniez brak.

 

chcialabym zaznaczyc, ze jesli ktokolwiek z Was bedzie chcial pogadac, to ja jestem tutaj. wiem, ze sie nie znamy, ale zawsze mozemy poznac ;) czemu nie dodawac sobie otuchy i wsparcia nawzajem?

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Londyn

 

-- 11 kwi 2013, 05:19 --

 

Mieszkam na stale (jak narazie) w Londynie. Lecze sie tutaj, chodzilam prywatnie do psychologa, czekam na kolejna terapie.

 

lofenna, czy Twoj terapeuta to Polak?

Moglabys cos wiecej opowiedziec o terapi, prosze?

 

pozdrawiam

 

Przepraszam, ze dopiero teraz odpowiadam, ale zrobilam sobie przerwe od "forum".

 

Przez 6 miesiecy (jak narazie tylko) mialam cotygodniowe spotkania z polska psycholog. Nie wiem czy byla dobra, czy nie. Nie byla zla, byla inspirujaca, ale nic szczegolnego nie doswiadczylam. Sporo placilam jak na moje mozliwosci i z powodu bardzo dlugich dojazdow zrezygnowalam. Teraz czekam na Cognitive Behavioral Therapy - darmowa. Juz dawno moglabym to zaczac, ale ustawicznie brakuje mi energii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jakiś czas temu pisałam że mieszkam w Liverpoolu i niestety tu nie ma żadnych polskich specjalistów z dziedziny psychologii czy psychiatrii ale wiem że w Manchesterze jest kilka polskich przychodni którzy udzielają takiej pomocy, czy może ktoś z was był u polskiego psychiatry w Manchesterze? Na jednej stronie znalazłam że koszt wizyty to 80 funtów, to dosyć sporo i nie wiem czy warto szukać tam pomocy a naprawdę bardzo jej potrzebuje. Jeśli ktoś coś wie z własnego doświadczenia albo chociaż coś słyszał proszę odezwijcie się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Jeśli ktoś ma problem możecie spokojnie pisać powiem tak w skrócie w Londynie jestem '8 lat od ponad 5 chodzę na terapie psychodynamiczna to jak jak psychoanaliza Freuda jeżeli potrzebujecie pomocy namiarów na dobrego terapeutę piszcie na priv jeden tylko warunek chciejcie sobie pomoc wiem to po tylu latach ze samo nie minie są gdzieś niestety ukryte problemy przyczyny tego jak sie czujemy i dlaczego po to jest właśnie terapeuta który pomoże nam przez to przejść

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×