Skocz do zawartości
Nerwica.com

FLUOKSETYNA(Andepin, Bioxetin, Fluoksetyna EGIS, Fluoxetin Polpharma, Fluoxetine Aurovitas/ Vitabalans, Fluxemed, Seronil)


shadow_no

Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

241 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      155
    • Nie
      69
    • Zaszkodziła
      37


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Jutro sylwester.Powiedzcie mi czy warto w dniu w którym sie pije,nie brać leku fluoksetyny.Wiem że ona i tak bedzie w organiźmie ale czy nie bedzie wtedy mniejszej interakcji z alkoholem,typu słaba głowa,utrata kontroli nad sobą,bo wiadomo ze tego bym nie chciał ?.Na drugi dzień po wypiciu,(kacu?) już wezme fluo żeby zminimalizować krzywe wkręty na kacu bo tak zazwyczaj u mnie bywało.Fluo biore 40 mg.A takto prawie w ogule nie pije alko ;) Jakieś sugestie ?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze czy Wy tez tak macie, ze czasami jest super zajebiscie a kolejny dzien dol? Juz sie cieszylam, ze to juz za mna a tu du*a, dzisiejszy dzien mialam koszmarny. Nie to ze deprecha ale brak checi do dzialania i brak sil na Co kolwiek i taki jakies smutasny dzien. Arnibarni a Ty jak tam sie czujesz? jedziemy na tym samym wozku jesli chodzi o fluo i czasowo chyba tez podobnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaneta434

Oczywiscie ze zdarzają sie gorsze momenty albo różne humory jednego dnia,bo nawet ludzie bez antydepów mają gorsze samopoczucie czynników na to skłądających sie moze byc multum np. pogoda.To ze sie bierze antydepresant to nie znaczy ze przez 24 h bedziemy usmiechnieci i szczesliwi,ale dzieki nim mozna odpocząć psychicznie,i zacząć patrzeć bardziej przyjaźniej na wiele rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba to nie byl gorszy dzien :-( wczoraj wyladowalam na pogotowiu i dostalam zastrzyk w dup...o a dzis od rana kontaktowalam sie z moja lekarka, ktore zmniejszyla mi dawke do 30 mg stwierdzajac ze 40 to za duzo. Przeszlam koszmar w sylwka i nowy rok. Niezle zaczelam ten 2015 obym nie meczyla sie tak caly rok :zonk: Szczescia w Nowym Roku Wam zycze i duzo zdrowka :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie!

 

Ponownie staję się uczestnikiem forum, po małej przerwie, a dokładnie dwóch miesięcach wracam do Seronilu. Ryzykuję, gdyż pierwszy raz przyjmowałam fluo ok 5 miesiecy na stan depresji, 10 mg i od samego początku świetnie zadziałała (stałam się znów tą "zwykłą-niezwykłą" kobitką, którą byłam przed kilkoma laty), niestety, skutek uboczny w postaci wypadania włosów w ogromnej ilości spowodował, że zmieniłyśmy z psych lek z fluo na sertralinę (Sertagen). I tu pudło, przyjmowałam sertralinę ponad 10 tygodni, umęczyłam się okropmnie, zero efektu poprawy nastroju, wręcz pogorszenie humoru i totalny brak motywacji, by przygotować chociaż herbatę ;/ Psych proponowała mi kolejny lek z grupy SSRI, ale postanowiłysmy wrócić do fluo ze względu na tak ładne efekty przy niskiej dawce i przekonac się, czy utrata włosów to faktycznie przyczyna Seronilu. Psychiatra twierdzi, ze to szalenie mało prawdopodobne, że aakurat ten lek nie powoduje wypadania włosów, no i skusiłam się raz jeszcze na zabawę...

 

I tu mam pytanie do Was - zdaża się wam taki skutek uboczny? Oczywiście`w ulotce widnieje tzw. łysienie, no ale czego tam nie napisano....

 

Pozdr :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dosc duze dawki wellbutrinu i male fluoksetyny[ktora jest slaba]. Zwieksz moze troche fluoksetyne[o ile lekarz pozwoli ofc]?

 

Mam tylko 300mg a to wersja o przedłużonym uwalnianiu więc jak rozkroję na pół to trochę szybciej się wchłonie :) Pokombinuje coś. Wellbutrin daje kopa ale szybko wzrasta tolerancja i sam nie pociągnie depresji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×