Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

ha! ale w reklamie poniekąd chodzi o wzbudzenie emocji (jakichkolwiek), więc daliście (no dobra, daliśmy) się złapać :mrgreen:

 

mnie święta denerwują, tzn. prawdę mówiąc jak dziś byłam sama w domu to radośnie sobie piekłam i gotowałam, ale jak moja mama wróciła to skończył się święty spokój... :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam śmieszą komplementy babci, bo jak coś usłyszy to powtarza- słowa takie bardziej potoczne typu laska itp xD Ma 90 lat więc jest to bardzo śmieszne.

 

A mnie wkurza mnostwo dzis :D

Wkurwia mnie to,że wszyscy pchają we mnie jedzenie, kiedy ja nie chcę. Mówią bym chodziła na śniadanie, kiedy ja śniadań nie jem.

W ciągu tych paru dni jem więcej niż w ciągu kilku normalnych dni. Jakie to niezdrowe i obrzydliwe.

Wkurza mnie to, że dostałam tyle prezentów a na nie nie zasługuję. Wolałabym nic nie dostać, niż tak dużo.

Moja nieporadność w takich sytuacjach czyli kolejny dzień będę robić za pośmiewisko :D

To, że ta głupia kotka siedzi na zewnątrz i moknie. Kiedy chcę ją zabrać to się upiera i nie idzie. Chyba chce pokazać swoją śmierć. Odwaliło jej totalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absinthe, Bo nie pomagałam za dużo przy świętach. Bo ogólnie jestem raczej egoistką i sie tak nie angażuję w każdy dzień ich życia(żyję raczej osobno). Bo nie byłam grzeczna, przykładna, idealna. Bo nie postarałam się tak przy zakupie prezentu dla taty( inna równowartość- on zapłacił na pewno więcej i też więcej się nachodził) a i nie złożyłam mu życzeń na imieniny i ogólnie wygląda na to że olałam sprawę, choć po prostu nie było mnie w domu i jakoś tak wyszło że się mijaliśmy :/ Dla mamy też się starałam kupić.. ale byłam w 10 sklepach albo i więcej nie było tego, co chciała. I nie byłam u babci w szpitalu, dowiedziałam się ostatnia że tam była.

Mogłabym jeszcze powymieniać ale po co :)

Ogólnie to jakbym była kimś obcym więc nie zasługuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×