Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Ręce opadają. Kiepski dzień. Brat a to za krótko włosy obcięłam i źle wyglądam, a to choinę nie tak ubrałam. Ciekawa jestem co jeszcze, aż się boję za coś wziąć :roll: Od rana jestem przygnębiona i niedożycia. Jedyne z czego mogę się cieszyć to że byłam u lekarza i załatwiłam afoban na wigilie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór moi drodzy!!!

 

Chwila przerwy od rana... Z gotowania została mi tylko tarta i kompot z suszu, padam na twarz. Chyba zaraz uskutecznię krótką drzemkę.

Dziś na terapii w sumie lightowo, nie wyszłam wyczerpana, więc pobiegłam od razu do pracy, żeby miec więcej czasu na gary.

Widzę, że dziś niewiele osób, wszyscy chyba w ferworze walki z ostatnimi przygotowaniami.

 

Fizli, :great: , trzeba było "ukraśc" na zapas... ;) Miłych odwiedzin!

 

Zebrec, u mnie też zaczęło padac, a liczyłam na jeden suchy dzień...

 

Cognac, polecam terapię, może odnajdziesz siebie z czyjąś pomocą. Ja bardzo na to liczę...

 

Popiszcie coś, żebym miała co czytac, jak wrócę później... ;)

 

-- 23 gru 2014, 17:05 --

 

Infinity, tulam! A choinkę na pewno świetnie przybrałaś !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosmo, co tu pisać, nerwy w pracy, żołądek mi ledwo wyrabia. A jutro święta święta i raz dwa będzie po świętach i znów powrót do tej rzeczywistości. Najgorsze, że nie powinnam narzekać, bo przecież "mogło być gorzej". Jak z nerwicą można żyć, skoro ambicja by chciała poprzeczkę podwyższać, a ta cholera ją każe obniżać. Jak tu mówić o rozwoju, skoro gdy trafiają się "wyzwania", koleżanka nerwica automatycznie wali człowieka w łeb, nokautując i z miejsca przewracając na łopatki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hejka ;)

ja spałam dziś długo, potem gapiłam się bez sensu w tv i lapka ... skończyłam czytać świetną książkę M zrobił zaakupy i będę robic ciasto..teraz pije herbatke i zastanawiam się czy najpierw się wykąpać czy robic ciasto...aaa połupać orzechy wpierw na ciasto, wszystkio mnie przerasta

:roll:

Infinity, choineczka pewnie ładna masz, a fryzka pokaz, ja tez mam teraz najkrótsze włosy w mojej karierze :pirate:kosmostrada, chciałabym mieć tyle siły co TYna wszystko... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć :papa:

Zasiadam właśnie do późno popołudniowej kawy. Ciasto marchewkowe w piekarniku, ciekawa jestem czy mi wyjdzie :zonk:

Do południa byłam na terapii. Szczerze mówiąc chciałam odpuścić, ale jakoś się przemogłam. Zmotywował mnie mąż, który po nocnej jelitówce zebrał się o 8mej i poszedł do pracy :shock: Moje lenistwo byłoby więc co najmniej niemoralne :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey Kochani :**********

 

Ja dzis gotowalam pol dnia , mam juz pyszny barszcz czerwony na miodzie i wedzonych sliwkach oraz doprawiony brazowym Dark Muscavado.

Mam kapuste z grzybami , mam sledzie i teraz gotuje warzywka na salatke jarzynowa.

Jutro zostaje mi do zrobienia ciacho brownie i szynka w pomaranczach z chillii na 1 dzien swiat. Chodze jak nakrecona i wszytsko robie nerwowo no ale przynajmnie zrobilam .najsmieszniejsze ze pomylilam sobie i chcialam dzis isc do psychiatry a termin mam za tydzien :shock: dobrze ze zadzwonilam sie dopytac czy doktorka jest :P i sie dowiedzialam ze dzis nie ma ani jej ani mojego terminu 8)8) odmozdzenie widac mi nie odpuszcza :bezradny::P

 

amelia83, tez mi sie wszytsko trudne wydaje i ciezko mi ze wszystkim. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, platek rozy, nie martwcie się, to wszystko minie. Może gdy pogoda się zmieni...? Bywają w życiu takie zakręcone dni, z różnych powodów, najważniejsze, by mieć nadzieję na poprawę :D

 

U mnie też leje okropnie, mam od rana ból głowy, chyba za sprawą niskiego ciśnienia, ale nie chcę już się nad tym zastanawiać...

 

Teraz odpoczywam, spoglądam w TV i myślę, czy zrobić ciasto, czy deser w czwartek, po obiedzie?

Mąż kupił makowce, bo nie wychodzą mi takie jak lubię, więc rezygnuję z ich pieczenia...

Barszczyk jutro, pierogi juz mam-Syn zrobił /ja nie potrafię zrobić dobrych/ :lol: , ale nie mamy karpia, bo w sklepach w naszej okolicy nie ma...ja uwielbiam, ale trudno, przeżyję bez niego ;) Może jutro rano kupię?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wstawione mięso do piekarnika, choinka ubrana i obrusy wyprasowane. Tak na prawdę nie lubię ubierać choinki.

 

Odpaliłam sobie na komórce gierkę, w której małe białe kotki gotują japońskie dania, więc mam swój świat. No i patrzę sobie do internetu i z tego patrzenia następujące rzeczy wynikły:

 

- przystojniak, z którym rozmawiałam nie wysłał (jeszcze) zaproszenia do znajomych :(

- za to zaproszenie wysłała dawno niewidziana koleżanka, którą akurat właśnie wspominałam (a długo nie miała fb) :shock:

- zespół, któremu oferowałam recenzję nie odpisał (jeszcze) na maila :(

- ale na fejsbuku odpowiedziała mi na komentarz dotyczący jakichś tam inspiracji muzycznych aktorka ze znanego serialu :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Syn z ze swoją Żoną specjalizują się w pierogach, mają dużą kuchnię, oddałam Im swoją stolnicę i wałek - w mojej kuchni nawet nie mam gdzie jej przechowywać, nie mówiąc o robiemu. Cieszę się, że robią razem, pieką też szarlotkę-bardzo smaczną.

 

-- 23 gru 2014, 17:51 --

 

cyklopka, dużo dzieje się u Ciebie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, super kociaki :great:

Moja droga, możesz wytłumaczyć mi, nauczyć mnie, jak wkleja się obrazki na forum, na fb...ja starego pokolenia kobieta nie daję sobie z tym rady :oops:

Na facebooku jak jesteś na stronie głównej albo swoim profilku, to jest z grubsza u góry rubryczka do pisania, a nad nią przycisk "zdjęcie/film" i tam się otwiera możliwość przesłania czegoś z komputera.

 

Na forum zwykle wklejamy obrazki, które są już w internecie. Jeżeli obrazek się wyświetla na danej stronie to prawym przyciskiem myszy i polecenie "kopiuj adres obrazka". A potem pisząc posta albo prawym przyciskiem myszy w posta i polecenie "wklej" albo trzymając lewy CTR wisnąć V. Wtedy będzie link do obrazka.

http://fc03.deviantart.net/fs70/f/2011/352/5/6/christmas_llama_by_canfas-d4jfvy5.png

 

A jak go ubierzemy w ramę Img

 [img=http://fc03.deviantart.net/fs70/f/2011/352/5/6/christmas_llama_by_canfas-d4jfvy5.png]

to wyświetli się cały:

christmas_llama_by_canfas-d4jfvy5.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Kochana :******** To juz masz na swieta wszytsko porobione :)

Ja tez na 16 ide do ciotki wiec mamy wigilie o tej samej porze:)

 

Mam nadzieje ze mi minie to zle samopoczucie . jak Twoj zoladek? Wydaje mi sie ze mamy te bole po betahistinie bo ona ma w ubokach bol zoladka.

 

jasaw, szarlotka :105: jedno z moicj ulubionych ciast.

 

cyklopka, :******** hey :) ale slodziaki w tej grze.

Moze ten gosc jeszcze wysle zaproszenie , przed swietami to kazdy zalatany :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, dzięki za informację, jak wklejać obrazek na forum bezpośrednio z internetu, bo też nie widziałem. Zawsze zapisywałem obrazek na dysku i dodawałem jako załącznik. ;)

 

-- 23 gru 2014, 18:14 --

 

jasaw, witaj. Nie tak bardzo. Mam niewielkie grono przyjaciół z którymi regularnie staram się spotykać. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, akurat wymyśliłam sobie głowę zaprzątać takimi rzeczami. W najgorszym razie i tak się zobaczymy za miesiąc, a to w gruncie rzeczy lepsze niż kolejna znajomość przez internet.

 

jasaw, starałam się najlepiej jak potrafiłam.

 

O, właśnie przyszła ciocia pożyczyć... nie wcale nie wesołych świąt tylko 200 zł :pirate:

 

-- 23 gru 2014, 18:15 --

 

Zebrec, no to fajnie, że się kolejnej osobie przydało :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×