Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pogadanki...


Gość gavril princip

Rekomendowane odpowiedzi

gabriel jesteś zakompleksiony i tchórzliwy dowartościowujesz się na forum zgrywając macho co jest raczej zabawne i żałosne tyle że nie każdy ma ochotę na żarty :roll: pozatym słowa których używasz są na poziomie wyszczekanego gimnazjalisty i pewno nim jesteś.Znikaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem, że oddajesz zwycięstwo rzucając karty?

Nie chcesz podać gdzie mieszkasz ani przyjechać do mnie to po zawodach. Poddajesz się. Trudno.

 

 

Nie umilaj sobie, że z takim czymś jak ty na parkiet pójdę. Choć byś był najładniejszą laską to z takim czymś nie chce mieć nic wspólnego. A skoro twierdzisz, ze jesteś facetem - to nasz kontakt będzie krótki i zaboli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:DDDDDDDDD Coś takiego. Długo po rozstaniu będzie boleć. :))))

 

 

Kiedyś słyszałem taką anegdotę:

Wylądował samolot BA (British Airways) na lotnisku w Monachium (w Niemczech). Cała załoga to Brytyjczycy. To ich pierwszy lot na to lotnisko - nie znają go dobrze. Lotnisko jest znane z dość zadufanej w sobie obsłudze. Komunikacja jak to w samlotach drogą radiową - coś ala walkie-talkie.

 

-Wieża przekazuje pilotom, że mają podjechać do rękawa 7E.

-Piloci potwierdzają.

 

Samolot kołuje i zatrzymuje się po chwili. Piloci szukają na mapce która droga prowadzi do tego rękawa.

 

-Wieża do pilotów: Panowie chyba się zgubili? Co pierwszy raz na dużym lotnisku?

-Kapitan: Nie nie. Ale poprzedni raz byłem jeszcze w czasie wojny, innym Boeingiem, i nie lądowałem a tylko coś zrzucałem i od razu wracałem z powrotem :)

-słychać śmiechy innych załóg w radio :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Azotox, syropek na kaszel :roll:

 

Ale on już jest na receptę :)

Rozumiem, że zapasy z piwniczki :) hihihi

 

 

Wyobraźcie sobie, kielonki na stole, towarzycho, a tam tussipect z butelki polewany, albo syrop prawoślazowy hehehe :)

 

 

 

Azotox - nie trzeba mieć kaszlu. Żadna kawa temu nie dorówna! :)

 

Asiula82 za późno .. :)

 

 

 

PS. Tylko nie próbujcie tego w domu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Azotox, dość ,że człowiek sie dobrym robi i chce Cie zarazić to masz jeszcze wymagania :roll::mrgreen:

 

no widzisz? napisz w liście do Mikołaja.. może będę miała szczęście i dostane po tyłku.. och chociaż raz :P

 

---- EDIT ----

 

wiecie co może nie powinnam tego pisać.. ale żal mi teraz tego biednego gabriela :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie macie :)

a jak się nie wspomina gabriela lub o nim nie mówi, to go nie ma, nie umie się odnaleźć, żal mi szczeniaka, nie poradzi sobie w życiu.

 

 

jeśli to szczeniak to może wyrośnie i przejdzie mu jeśli jest już dorosły to naprawdę ale z przykrością muszę się z Tobą zgodzić ale ma małe szanse :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×