Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Arasha, tak późno z kościoła? :mrgreen:

I tak byłam na 20 - specjalnie poszłam dalej, żeby mieć spacer. Bo ja mam zaraz za osiedlem kościół i tu jest najpóźniej msza w całym mieście ... o 21 :yeah: W lecie są tłumy, a droga jednokierunkowa pod górę, zakorkowana ma maxa. W Krakowie są jeszcze później msze - o 21:30 ( do wyboru, do koloru ). Ja nigdy do południa nie chodzę :smile:

Ja dzisiaj zaszalałam, 18:00 :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, tak późno z kościoła? :mrgreen:

I tak byłam na 20 - specjalnie poszłam dalej, żeby mieć spacer. Bo ja mam zaraz za osiedlem kościół i tu jest najpóźniej msza w całym mieście ... o 21 :yeah: W lecie są tłumy, a droga jednokierunkowa pod górę, zakorkowana ma maxa. W Krakowie są jeszcze później msze - o 21:30 ( do wyboru, do koloru ). Ja nigdy do południa nie chodzę :smile:

Ja dzisiaj zaszalałam, 18:00 :mrgreen:

aaaaa

 

ja zmykam kochani do jutra :papa::papa:

 

-- 21 gru 2014, 22:30 --

 

Arasha, hahahah wścieknie się na bank :mrgreen::pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monsz naprawia muzę, dziecko z zapałem gra w League of Legends, pies śpi wywalony brzuchem do góry, czas dla siebie i na spamowej wesoło... Cieszę się, że mój aktualny stan pozwala mi czerpac z tego przyjemnośc. Musiałam to napisac, żeby się ponapawac, bo nie wiem jak będzie jutro. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, też mogę dziś tak myślec, bo jutro mogę wstac później, więc w zasadzie dziś potrwa do jutra... Ale się zapętliłam filozoficznie i matematycznie :D

 

-- 22 gru 2014, 00:06 --

 

Arasha, wykupiłam, dostałam z zapasów w aptece. Nie biorę, póki choc trochę wyrabiam, zobaczę też jak zareaguję tym razem na pójście na terapię. Prawda taka, że bojam się wziąc, że będę zombiak. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×