Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Wróciłam z kościoła ... wytrzymałam do końca mimo lęków :great:

 

amelia83, ja bardzo często jem sernik na zimno Delecty o smaku wiśniowym :105: ( robię na mleku sojowym o smaku czekoladowym )

 

A czy ja się załapię na tę wspólną kawusię ... ? Chociaż powiem Wam dziewczyny, że ja kawy nie bardzo lubię :? Czasem zdarzy mi się wypić wodę kawową :lol:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, tak późno z kościoła? :mrgreen:

I tak byłam na 20 - specjalnie poszłam dalej, żeby mieć spacer. Bo ja mam zaraz za osiedlem kościół i tu jest najpóźniej msza w całym mieście ... o 21 :yeah: W lecie są tłumy, a droga jednokierunkowa pod górę, zakorkowana ma maxa. W Krakowie są jeszcze później msze - o 21:30 ( do wyboru, do koloru ). Ja nigdy do południa nie chodzę :smile:

 

Co z tym zaproszeniem Arashy na kawę / herbatę :roll: ??? Nikt mnie nie lubi :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tęsknię za czasami przedfejsbukowymi, wprawdzie mając konto/grupę łatwiej się umówić i zawsze jest szansa zagadać, z drugiej jednak strony jest spore pole do robienia niepoważnych rzeczy na pokaz i dziecinnych podchodów. Problem pierwszego świata typu, kto kiedy komu powinien wysłać zaproszenie, żeby ktoś sobie czegoś nie pomyślał, albo pomyślał :B Właśnie dostałam zaproszenie do znajomych od kolegi, który mi się akurat podobał najmniej :P

 

Serio, idę porysować i poczytać w łóżku, bo media społecznościowe na prawdę odmóżdżają.

 

A chodzi za mną ten kawałek (i jak Liber sam przypomniał, jest w nim śnieg):

[videoyoutube=pC-6yJCl1Z8][/videoyoutube]

 

:papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×