Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pogadanki...


Gość gavril princip

Rekomendowane odpowiedzi

Poza tym to było do Ridillica i ogólnie do ludzi a nie do palantów. Weź pod uwagę, że od tej pory jak coś piszę na forum to nie jest to skierowane do Ciebie - chyba, że wyraźnie to zaznaczę.

Jak zaznaczysz? Ssiusiasz sie ze strachu?

 

Z użyciem wyrazów kretynie!

 

---- EDIT ----

 

zobaczymy jak sobie nogi ogolę i wbije się w jakąś sexi szmatkę inaczej bedziesz prawił

namiestnikowi byś się pewnie spodobał bo już go tyłek swędzi ale chyba nie o to ci chodzi?

 

Znowu masz spięcie w mózgu i piszesz głupoty.

Pięść mnie swędzi by ci przyłożyć (celowo z małej litery ci). Niestety masz takiego stracha, że nie chcesz podać adresu.

 

Ridllic - ach nie warto zwracać uwagę co on mówi - daleko mu do jakiegokolwiek rozumu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Ja na ten przykład jestem katatonikiem w stuporze No chyba mi wierzycie co?"

wikipedia rzecze:

"Katatonia - zaburzenie motoryki objawiające się bardzo niskim poziomem aktywności ruchowej (stupor, osłupienie) lub nadmiarem aktywności ruchowej (furor), nie podlegającym woli chorego.

 

Może występować w m.in. w schizofrenii, depresji (w postaci osłupienia depresyjnego), a także może pojawić się pod wpływem spożycia niektórych leków. Jednym z objawów katatonii może być katalepsja."

 

gabrielu, jak na katatonika w stuporze to jesteś strasznie dziarski :) Kiedy będzie już ustalony termin i miejsce ustawki, to dajcie znać, zamawiam fotel obok Pstryk, będę robił zdjęcia z tego widowiska :))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu masz spięcie w mózgu i piszesz głupoty.

Pięść mnie swędzi by ci przyłożyć (celowo z małej litery ci). Niestety masz takiego stracha, że nie chcesz podać adresu.

Jak na razie to ty się trząsłeś dziewczynko z zapałkami. Wrocław, plac JP2 o której zechcesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Ja na ten przykład jestem katatonikiem w stuporze No chyba mi wierzycie co?"

wikipedia rzecze:

"Katatonia - zaburzenie motoryki objawiające się bardzo niskim poziomem aktywności ruchowej (stupor, osłupienie) lub nadmiarem aktywności ruchowej (furor), nie podlegającym woli chorego.

To był taki niewinny żarcik. Widzę, ze Jezus jednak nie uzdrawia, serio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładny adres. Przecież nie będę po całym placu biegał i szukał czy widzieli takiego zasmarkanego dzieciaka co mu się ciągle wszystko myli.

 

Kurcze kretynku - boję się, że się pomylisz i zaatakujesz jakąś niewinną i niezainteresowaną kobietę. Jestem facetem. Wyraźnie to zaznaczam. Bo Ty masz skłonność do takiego zmieniania faktów, żeby było wygodniej - a taki cykor jak Ty to najchętniej by chyba walczył z jakąś kobietą - najlepiej taką co się ciągle odchudza i waży już 2/3 tego powinna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesteś idiota i tyle. gierki słowne cię kręcą? przecież wiesz, kiedy skłamałeś, przed chwilą się do tego przyznałeś nazywając to żarcikiem.

A od kiedy to katatonik w stuporze przyznaje sie na forum że jest katatonikiem w stuporze(!)? Wybacz ale to ty jesteś ostatnim idiotą jeżeli wziąłes to na poważnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to Forum jest właśnie od tego, by zwierzać się ze swoich problemów a nie kłamać i budować swoje ego. jawisz mi się jako jarek kaczyński, którego nic nie przekona, że białe jest białe. innymi słowy: wal się na ryj zakompleksiona **** marząca o bmw 740i. naucz się rozmawiać z ludźmi, bo, jakbyś nie zauważył, rozmawiamy od 20 minut i juz masz kolejnego wroga. jak tak dalej pójdzie, to zostanie ci tylko ten twój wyimaginowany koleś spod fontanny.

 

Po raz kolejny język Ridllic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie Warszawiaki Wrocławiaki przemówi Krakus nie wiem czy jest sens się już tu drapać bo to może nie mieć końca każdy z nas chyba ma już wyrobione zdanie na ten temat a do niczego to nie doprowadziło tylko do tego że zauważyłem że machnęliśmy wpisdu postów bez ładu i składu :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozmawiamy od 20 minut i juz masz kolejnego wroga.

Nie rozmawiamy, tylko przyszedłeś i coś tam pobełkotałeś. Ten "katatonik w stuporze" był wpleciony w pewien kontekst ale oczywiście **** zajebana z łorsoł nie zauważyłaś tego.

Powiem ci że wolałbym mieć prawdziwych wrogów niż ch*****ch przyjaciół ale na takich "wrogów" jak ty i namiastka to leje ciepłym moczem.

 

Słowa bardzo poważne mam nadzieje że dyskusja nie wróci do poprzedniego stanu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Ja na ten przykład jestem katatonikiem w stuporze No chyba mi wierzycie co?"

wikipedia rzecze:

"Katatonia - zaburzenie motoryki objawiające się bardzo niskim poziomem aktywności ruchowej (stupor, osłupienie) lub nadmiarem aktywności ruchowej (furor), nie podlegającym woli chorego.

To był taki niewinny żarcik. Widzę, ze Jezus jednak nie uzdrawia, serio.

 

Tobie się tak często w głowie merda, że nikt nie wykryje kiedy masz spięcie a kiedy żartujesz.

 

---- EDIT ----

 

Powiem ci że wolałbym mieć prawdziwych wrogów niż ch*****ch przyjaciół ale na takich "wrogów" jak ty i namiastka to leje ciepłym moczem.

 

Gabrielu vel Palancie vel Kretynie - masz już najprawdziwszych. Odważ się jedynie podać adres - przecież nie uchodzi bym Cie po IP szukał nie? Toż to nierycerskie z Twojej strony!

 

 

 

A ja jak zwykle poprzednim postem spóźniony - i to ze dwie strony :) hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozmawiamy od 20 minut i juz masz kolejnego wroga.

Nie rozmawiamy, tylko przyszedłeś i coś tam pobełkotałeś. Ten "katatonik w stuporze" był wpleciony w pewien kontekst ale oczywiście cipo zajebana z łorsoł nie zauważyłaś tego.

Powiem ci że wolałbym mieć prawdziwych wrogów niż ch*****ch przyjaciół ale na takich "wrogów" jak ty i namiastka to leje ciepłym moczem.

 

 

FIuuu mocne słowa :roll:

 

"namiestnik" nie jest tak żle prawie 3 strony :mrgreen: czytając Ciebie przyzwyczaiłem się zawsze cyknąć na strone wstecz żebym wiedział o so chodzi :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem facetem.

Jesteś głupim roztrzęsionym, słabym cwelem. Plac nie jest duży, proponuje koło fontanny

 

 

Czekam na adres - bo nie wieżę, że nie zwiejesz jak zawsze.

Ew. możemy umówić się w Wawie przed moim domem. :) Jest dużo ławek dla widowni. :)

Wiem gdzie są miejsca gdzie kamerka policyjna nie sięga, więc.. :)

 

Ale wiadomo - palant na nic nie przystanie bo się boi.

 

---- EDIT ----

 

"Żądam przeprosin" hehehehehehehehe! głupek!

 

 

Słowo honor - sprawdź sobie w słowniku.

 

A w ogóle to ile masz lat? Wiesz - bo jak jesteś jakimś młodym smarkaczem to ja bym się musiał wycofać. Smarkaczy nie leję. Ale tak jednak myślę, że te niskich lotów wypowiedzi to poprostu braki umysłowe, występujące razem z jakimiś psychopatycznymi zmianami. Czy tak?

 

---- EDIT ----

 

I co myślisz że śmieszny jesteś?

 

---- EDIT ----

 

A ja jak zwykle poprzednim postem spóźniony

Opóźniony jesteś umysłowo, więc z postami jest to samo.

 

Nie pisze do Ciebie szmato!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×