Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie mogłam coś spać. Jednak jelito i lęki, takie z przeszłości i przyszłości. Teraz już jest ok, ale muszę na siebie bardziej uważać. Jednak muszę mieć wyliczone, ile mogę wypić, i muszę sobie dawkować wrażenia, bo wczoraj był naprawdę długi dzień.

 

-- 21 gru 2014, 10:44 --

 

amelia83, fajnie, chciałabym sobie tak umieć wstać. A śniły mi się chyba kwiaty i osy O.o

 

Infinity, hej hej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I właśnie jak dzisiaj nie mam prawie nic do roboty, tak mnie w nocy męczyło poczucie, że za dużo Wszystkiego. I strach, że mogły by wrócić jakieś lęki i problemy z przeszłości. Mam prawo się czuć troszkę samotna, ale najgorsze, że zaczynam fantazjować. A to mi szkodzi. Powinnam się skupić na sobie, albo pogadać z drugim człowiekiem, jeśli chcę, ale nie wolno mi projektować sobie np. co będę robić z kimś, kiedy go lepiej poznam.

 

Idę odpalić starą grę, bo mnie uspokaja. Prezenty popakowane, objadę zjedzony, należy mi się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, cyklopka, hejka Dziewczynki!!!

Byłam dzisiaj na cmentarzu, poza W-wą, z Synem i Wnuczkiem<3.

Obiad ugotowany, spisałam ostatnie zakupy na kartce, jutro raniutko /8.15 :shock: / mam wizytę u diabetologa, a później, wraz z Mężem, mamy zamiar pojechać do Jysku, bo są spore promocje na zasłony...

 

platek rozy, Kamilko, a może jakieś krzyżówki dla rozrywki, zajęcia czasu? Albo literaki w necie-super zabawa, uwielbiam.

 

U mnie pochmurno, wieje zimny wiatr, typowo jesiennie. Starszy Syn jest w Bieszczadach i tam pada cudowny śnieg...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie moi drodzy!!!

 

Zrobiłam sobie przerwę na odsapnięcie. Jeszcze trochę roboty zostało, ale dziś chciałabym skończyc, żeby już tylko skupic się na gotowaniu i ostatnich zakupach. Dziś obudziło mnie słoneczko i wesołe cwierkanie ptactwa, aż miałam myśl - czyżbym zimę przespała? :D

 

platek rozy, cyklopka, Ferdynand k, kochani ściskam was mocno. To ja w takim razie jednak cieszę się, że dzień cały zajęty, bo zapewne też siedziałabym w dołku. A tak poranne smutki się rozpłynęły w ferworze fizycznej harówki.

 

Wczoraj przy tarkowaniu czekolady tak zahaczyłam paznokciem, że mi pękł wzdłuż do połowy, boli i haczy i koopa z ładnych pazurków... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hejka :**** bylam w pracy, było okej, dziś ruch średni ale jutro i pojutrze będzie sraczka i w wigilie :roll: jutro koleżanka z pracy powiedziała, że mnie obudzi, odspaane i ide pod prysznic

mielismy jechać do znajomych, bo maja szczeniaczka ale im się plany zmieniły i nie pojedziemy

jak u Was amopoczucie? platek rozy, co się dzieje? skąd ten dół? ściskam mocno !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, kosmostrada, Hey Dziewczynki :**********

Mnie tak pekl u nogi paznokiec w duzym palcu :shock: mialam klopot zeby buty zalozyc , a;le juz rosnie na szczescie.

 

Staram sie jakos nie fatalizowac ale moj mozg rozhulal sie w tej kwestii na calego :roll:

 

Poza tym jak to przy dole bywa mam odmozdzenie czyli wlsnie zaniki pamieci , trudnosci z prostymi sprawami ...

mam nadzieje zeto minie . A dopiero pani psychiatra mowila ze tylko doraznie mam chodzic , mam nadzieje ze zas mi nie wcisnie antydepresanta zadnego bo to i tak nic nie da w moim wypadku.

 

Dostalam zaproszenie na piatek na wigilie literacka . :smile: jak bede w lepszej formie to chetnie skorzystam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, myślę kochana, że procha potrzebowac nie będziesz, jeśli tylko jakoś przetrwasz te święta. Pisałaś, że źle ci się kojarzą, lękowo. Nie daj się lękom wkręcic! Po świętach już będzie normalne życie, praca, spotkania, codziennośc i znowu będzie lepsza forma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×