Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

mel24, to umów się z kimś z forum i już popatrz ile tu ludzi a ze Stolicy już wcale, Nadie, ciesz się tym ,że w ogóle pamiętaja o Tobie ;) mimo wszystko little_girl, to parę dni miną i już wróci szara codzienność. Abbey, :( a przecież nie jesteś w niej szczęśliwa warto?Byle co ?ja bym tak nie umiała zasługujemy na wszystko co najlepsze każdy z nas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie standard święta moze i nie spedzam sam ale sadzac po tym gdzie teraz jestem juz wole samotnosc, rodzinka jak zwykle ma mnie w dupie chociaz po 6 latach stalego olewania mnie juz sie do tego wszystkiego przyzwyczailem. Standardowo moim najlepszym przyjacielem jest laptop jak bede chcial sie z kims napic to wlacze sobie kamerke. Albo poprostu poszwedam sie po Lodzi za jakimis atrakcjami. Mysle ze jakos to wszystko przezyje to tylko pare marnych dni:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie standard święta moze i nie spedzam sam ale sadzac po tym gdzie teraz jestem juz wole samotnosc, rodzinka jak zwykle ma mnie w dupie chociaz po 6 latach stalego olewania mnie juz sie do tego wszystkiego przyzwyczailem. Standardowo moim najlepszym przyjacielem jest laptop jak bede chcial sie z kims napic to wlacze sobie kamerke. Albo poprostu poszwedam sie po Lodzi za jakimis atrakcjami. Mysle ze jakos to wszystko przezyje to tylko pare marnych dni:)

I bardzo dobre nastawienie :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abbey, wiesz, że jesteś w toksycznej relacji - po co to ciągnąć i szkodzić tak naprawdę sobie? Umiesz rozpoznać, że coś jest nie tak jak być powinno, czyli pierwszy krok wykonałaś. To teraz może czas i pora na kolejny?

 

mel24, sylwester to dzień jak każdy inny. Też spędzę go w domu. I tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się, że moje święta nie będą takie samotne jak myślałam...

w wigilię posiedzę na skajpaju z siostrą, a w pierwszy i drugi dzień świąt mam gości :)

Kupiłam nawet specjalnie stół i w ramach integracji, pierwsi goście pomogą mi go złożyć... bo ja nie potrafię ;/

 

Sylwestra nie lubię bo jest taki przymus "szampańskiej" zabawy...

a mi akurat tego dnia humor zawsze nie dopisuje :P

 

i w sumie w pojedynkę to tak kiepsko..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mel24, na spokojnie i jakoś to będzie ;)

 

koszykova, usłyszałem dzisiaj, że ponad 55% z nas spędza sylwka w domu, więc wiesz - statystycznie nie jest źle.

 

Arhol, sam lepiej bym tego nie ujął. Swoją drogą, na jakiś pokaz fajerwerków, też się załapię.

 

Follow_, no nie mów, że stół Cię pokonał ;) Ale fajnie, że jakieś plany się klarują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mel24, to umów się z kimś z forum i już popatrz ile tu ludzi a ze Stolicy już wcale, Nadie, ciesz się tym ,że w ogóle pamiętaja o Tobie ;) mimo wszystko little_girl, to parę dni miną i już wróci szara codzienność. Abbey, :( a przecież nie jesteś w niej szczęśliwa warto?Byle co ?ja bym tak nie umiała zasługujemy na wszystko co najlepsze każdy z nas.

:) marzę o powrocie do szarej codzienności. Ale jest jeszcze kolejne wyzwanie - sylwester...Znowu trzeba być radosnym i wesołym. Bo w końcu witamy nowy rok, ale wypas!!! :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne święta i kolejny raz to samo, czyli w pokoju obok chora matka, której objawy negatywne nie ustępują odkąd pamiętam. Ojciec, który wyręcza ją niemal we wszystkich czynnościach i w końca ja sam z moją depresją nawracającą i brakiem bliskiej duszy obok. Te święta jak każde inne nie będą radosne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×