Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

cyklopka, to fajny wieczor :great:

Ale człowiek odwykł, nie wiadomo ile wypić ani kogo podrywać. Zdumiała mnie liczba facetów wokół.

 

A napić się musiałam, bo usprawiedliwiałam w szkole dzisiaj całą grupę przed dyrekcją, zostałam oficjalnie zwolniona z jutra, a jeszcze posprzątałam szafkę z odczynnikami.

Nie wiem, czy to efekt leków, czy czego, że tak łatwo sobie radzę z ludźmi (nie licząc rodziców).

W ogóle wpadła sąsiadka i mnie uczesała, nie ogarniam :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwosol-men, super pomysl! mozemy robic co chcemy w koncu :yeah::mrgreen:

hej gosiulek, platek rozy, dzisiaj jakos zlecialo, spac mi sie strasznie w pracy chcialo wiec zawinelam sie wczesniej troche. I w ogole denerwuje mnie, ze tam ludzie okna ciagle otwieraja bo im goraco, a ja przez to marzne :silence:

to się ubierz :-]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeżyłam dzisiaj dzień w towarzystwie, w którym nie czuję się najlepiej, a właściwie nie czułam, a dzisiaj byłam spokojna, obojętna...idzie lepsze :roll:

Jutro rano jadę na cmentarz, z Synem, więc będę zawieziona, co mnie cieszy...

Moja choroba skóry /niezakaźna/ daje mi "popalić"... trudno uwierzyć, jak bardzo coś takiego może czlowieka męczyć :shock: , a do tego brak nadziei na wyleczenie, koszmar jakiś :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferdynand k, ech, to już nic nie pozostaje.

 

Pewnie wszyscy się już kładą spać, a ja rozkminiam. Bo mam przed sobą bardzo trudne zadanie. Muszę się nauczyć poznawać ludzi w sensie poprzez przebywanie z nimi, ew. rozmawianie, a nie jak do tej pory, wszystkie relacje wyprojektowane w głowie i oczekiwanie na nie wiadomo co.

 

A poza tym boli mnie brzuch i z tym niewesołym akcentem życzę dobrej nocy i kładę się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hejka

to ja mówie dzień dobry ;) sniło mi się ze się garnek przypalał w juchni i musiałam to sprawdzic :P potem głodna się zrobiłam i zagryzam bułe

chyba się już nie połoze bo dziś chce wyjść szybciej z domu, a moje ogarnianie do wyjścia trwa ostatnio kilka godzin :roll: poza tym chche pomału przestawiać się do porannego wstawania

wszyscy śpą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, brawo! jesteś niesamowita :great: Czytałam o zaliczeniu w szkole. :uklon:

 

Brat jedzie w poniedziałek do pracy na dwa dni, a od nowego roku na stałe. Super, bo już się jaja działy od przechlania. Patrzył na kawałek mięsa i stwierdził że to z psa, że to główka, patrzy na niego, ma uszy itd. Zrobił mu pochówek, zakopał. Moje psiaki i tak odkopały i ze smakiem zjadły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×