Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pogadanki...


Gość gavril princip

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak głupotę ludzką ;)

Tutaj nie mogę się zgodzić. Wszystko, także błędy ludzkie mają swoje źródło.

 

Hmm, co prawda pisałam o głupocie a nie o popełnianiu błędów ale tutaj trochę swoją 'postawą' sam sobie zaprzeczasz... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież napisałem, że znasz się na krowach jak nikt inny z racji tego, że masz z nimi największą styczność a to dlatego, że mieszkasz na wsi i nie widzę w tym nic złego.

 

---- EDIT ----

 

Mów za siebie.

Piszę też za ciebie.

 

To jesteś kłamcą Gabryś! Okłamujesz ludzi w moim imieniu. Zapewniam, że absolutnie tak nie jest. Powiem ironicznie - wyczytałeś to z z opakowania papieru toaletowego (jedynej rzeczy jaką czytasz?)

 

 

 

Myślę, że Gabryś ma jakieś spięcia w mózgu.

Bardzo mądre to co napisałeś. Ta błyskotliwa diagnoza to wynik czytania Pani domu czy Życia na gorąco?

 

To wynik czytania bzdur jakie wypisujesz jak Ci się te spięcia robią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym muszę Ci powiedzieć Gabriel, że mógłbyś się stosować do zasad dobrego wychowania. Przydałoby się trochę. Jak nie umiesz to przynajmniej poudawaj - tak jak zawsze udajesz kogoś innego niż jesteś.

 

Poza tym odczep się ode mnie - bo mnie już Twoje niegrzeczne (pisząc delikatnie) wypowiedzi bardzo wkurzają!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wynik czytania bzdur jakie wypisujesz jak Ci się te spięcia robią.

Jedyne bzdury, które mam nieprzyjemność czytać to twoje posty.

Powiem ironicznie - wyczytałeś to z z opakowania papieru toaletowego

Ironia do dupy.

 

---- EDIT ----

 

Poza tym odczep się ode mnie - bo mnie już Twoje niegrzeczne (pisząc delikatnie) wypowiedzi bardzo wkurzają!

To ty się do mnie przyczepiłeś jak rzep i nie chcesz się odczepić. Najpierw mnie atakujesz(nieudolnie) a potem płaczesz i skomlesz, żebym się od ciebie odczepił. Stuknij się w główkę jakimś ciężkim przdmiotem, tom może ci się móżdżek odblokuje. Coraz częściej się zastanawiam czy może czasem nie miałes przeszczepu od jakiegoś zwierzęcia domowego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj - czy mam Ci powiedzieć wyraźniej byś człowieku zrozumiał co do Ciebie piszę? Masz jakieś wielkie kłopoty z rozumowaniem????

 

Proponuję byś odszczekał swoje posty bo strasznie mnie Twymi kulawymi wnioskami bez logiki wkurzasz. Miałeś lobotomię czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ty się do mnie przyczepiłeś jak rzep i nie chcesz się odczepić. Najpierw mnie atakujesz(nieudolnie) a potem płaczesz i skomlesz, żebym się od ciebie odczepił. Stuknij się w główkę jakimś ciężkim przdmiotem, tom może ci się móżdżek odblokuje. Coraz częściej się zastanawiam czy może czasem nie miałes przeszczepu od jakiegoś zwierzęcia domowego?

 

Proponuję byś odszczekał to wszystko co napisałeś. Możesz zaczynać już. To już nie jest śmieszne. To co robisz to sk..syństwo. Idź się bawić do swojej piaskownicy bo tu nikt Cię nie lubi.

 

Jak chcesz to Ciebie stuknę w głowę ciężkim przedmiotem byś się tu więcej nie pojawiał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie namiestniczku, w takich sytuacjach proponuję 10 głębokich wdechów i wydechów, może jakaś melisa do tego?

Nie chciałem cię wkurzać, sam sobie wyrządzasz krzywdę chłopcze.

 

??? Czy Twój umysł wogóle nie działa? Nie chciałeś mnie wkurzać???

 

Od....dol się ode mnie i więcej mi się nie pokazuj. Ani nie obrażaj innych użytkowników tego forum. Jesteś irytującym trollem.

 

Nie będę brał wdechów ani słuchał innych Twoich rad które mogłyby mi pozwolić dłużej słuchać Twojego bluzgania. Jak nie pamiętasz od czego spór się zaczął to odśwież swoją pomięć i poczytaj dawne posty. Przypomnij sobie jak to szkodziłeś innym a ja Tobie zwróciłem na to uwagę.

 

Jeżeli tak samo zachowujesz się w życiu codziennym w realu to nie dziw się, że wszyscy by chcieli byś już przestał istnieć.

 

---- EDIT ----

 

Sorry - ale nie chcę luzowąć. Już luzowaliśmy. Dawaliśmy bardziej i mniej delikatnie dawać znać temu gnojkowi by przestał obrażać innych. I nic. Jest niereformowalny.

 

To nie forum dla psychopatów.

Może faktycznie na nim mogę być albo ja albo takie coś jak Gabriel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, co prawda pisałam o głupocie a nie o popełnianiu błędów ale tutaj trochę swoją 'postawą' sam sobie zaprzeczasz... ;)

Czemu zaprzeczam?

 

W 5 minut odpowiedziałeś na swoje pytanie...

 

Ehę, w tym temacie nie raportujemy. Przykro mi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałeś co linka radzi? Spuść z kija bo ci czachę rozsadzi.

Jeżeli przed komputerem tak się denerwujesz to na żywca pewnie trzęsiesz się jak galareta.

 

Zauważ jeszcze, ze nic do ciebie nie miałem doputy nie zacząłeś wypłakiwać mi się na spodnie i mnie podszczypywać...

 

---- EDIT ----

 

W 5 minut odpowiedziałeś na swoje pytanie...

 

Ehę, w tym temacie nie raportujemy. Przykro mi.

Zauważ, że to namiestnik zaatakował mnie z pianą na ustach. Oczywiście to głupstwo też ma swoją przyczynę ;)

 

---- EDIT ----

 

Sorry - ale nie chcę luzowąć. Już luzowaliśmy. Dawaliśmy bardziej i mniej delikatnie dawać znać temu gnojkowi by przestał obrażać innych. I nic. Jest niereformowalny.

 

To nie forum dla psychopatów.

Może faktycznie na nim mogę być albo ja albo takie coś jak Gabriel.

Drzewo nie pomogło? Uspokajająca zieleń i takie tam? Biedactwo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję byś odszczekał swoje posty bo strasznie mnie Twymi kulawymi wnioskami bez logiki wkurzasz. Miałeś lobotomię czy jak?

Idź i popłacz w poduszkę albo przytul się do drzewa, podobno pomaga(pozytywna energia).

 

Skończ z tymi chamskimi odzywkami.

 

Jak masz jakieś argumenty to stosuj. Ja też mogę napisać byś się już wybudził ze swojej narkotycznej wizji, wrócił z przedszkola do domu, walnął się młotkiem między oczy by zrobić przysługę innym ludziom, albo też mówić Gabriel kretynem, Gabriel półgłówek, Gabriel tępak (to akurat coś w sobie ma). Tylko nic z tego nie wynika. Nie umiesz dyskutować to nie dyskutuj.

 

---- EDIT ----

 

Jak chcesz to Ciebie stuknę w głowę ciężkim przedmiotem byś się tu więcej nie pojawiał.

Uuuuuuu, musiałbyś spore śniadanie zjeść żeby go unieść. Nie płacz już wszystko będzie dobrze.

 

---- EDIT ----

 

Peace namiastka

 

 

Oczekuję przeprosin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałeś co linka radzi? Spuść z kija bo ci czachę rozsadzi.

Jeżeli przed komputerem tak się denerwujesz to na żywca pewnie trzęsiesz się jak galareta.

 

Zauważ jeszcze, ze nic do ciebie nie miałem doputy nie zacząłeś wypłakiwać mi się na spodnie i mnie podszczypywać...

 

---- EDIT ----

 

W 5 minut odpowiedziałeś na swoje pytanie...

 

Ehę, w tym temacie nie raportujemy. Przykro mi.

Zauważ, że to namiestnik zaatakował mnie z pianą na ustach. Oczywiście to głupstwo też ma swoją przyczynę ;)

 

---- EDIT ----

 

Sorry - ale nie chcę luzowąć. Już luzowaliśmy. Dawaliśmy bardziej i mniej delikatnie dawać znać temu gnojkowi by przestał obrażać innych. I nic. Jest niereformowalny.

 

To nie forum dla psychopatów.

Może faktycznie na nim mogę być albo ja albo takie coś jak Gabriel.

Drzewo nie pomogło? Uspokajająca zieleń i takie tam? Biedactwo...

 

****** się ode mnie ******* - sorry - ale delikatniej do takiego ******* jak Ty nie umiem.

 

Język Panowie i panie Ridllic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 5 minut odpowiedziałeś na swoje pytanie...

 

Zauważ, że to namiestnik zaatakował mnie z pianą na ustach. Oczywiście to głupstwo też ma swoją przyczynę ;)

 

Buhaha, błąd to jedno a głupota to drugie - a właśnie tego rodzaju głupoty pojąć się nie da, łatwiej chyba w Boga uwierzyć... Ale możemy przeprowadzić ankietę: kto kogo sprowokował... Wyniki na pewno Cię bardzo zaskoczą - niesympatycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem dziewczynką. Sorry Gabriel - widzę, że z takim tępakiem jak Ty nie da się dyskutować. Sprowadziłeś mnie najpierw do swego poziomu a teraz pokonasz doświadczeniem.

 

Pozwolisz, że zachowam sobie jedynie taką przyjemność, że na przyszłość będę nazywał Cię Downem oki?

 

---- EDIT ----

 

Oczekuję przeprosin

Hahahahahahaha!

 

A ja oczekuję na czarne BMW 740i na moim podwórku. Może być w manualu. Da się zrobić kierowniku?!

 

Na podwórku? A tak się wywyższałeś, że z miasta jesteś a nie ze wsi? Oj kompleksy Downie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na podwórku? A tak się wywyższałeś, że z miasta jesteś a nie ze wsi? Oj kompleksy Downie.

Czyżby podwórka były tylko na wsi cwelku?

 

---- EDIT ----

 

Nie jestem dziewczynką. Sorry Gabriel - widzę, że z takim tępakiem jak Ty nie da się dyskutować. Sprowadziłeś mnie najpierw do swego poziomu a teraz pokonasz doświadczeniem.

Ja cię nie muszę pokonywać, sam się wykańczasz pokrako.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×