Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Infinity, mam 21 lat a nienawidzę dostawać kasy na święta.... nawet nie mowie co chce ciesze się ze wszystkiego :D.

a kategorie mam banalne albo coś do zwierząt albo coś do kuchni albo bryloczki :D

ja tez ze wszystkiego się ciesze, wcześniej nigdy kasy nie dostawałam na swieta, teraz od rodzicow M dostaje jak wiedza ze nam ssie przyda

no...ale ale byłam w szkole, nie było zle, zaliczyłam i z glowy i z będę miała, z tego przedmiotu będę miała 5 albo 4 , ale to nieistotne ważne ze poszłam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, witaj:******** mam nadziejez e to minie , poki co mnie to drazni i niepotrzebnie sie nakrecam.

 

amelia83, Gratuluje Kochana :********* :great::great: ciesze sie bardzo!!!!

 

 

Fizli, :105: mniami te ciacha, snikers kiedys robilam takze . Bedzie miala z Toba kobieta dobrze :smile:

Uwielbiam jak ludziki maja fantazje w kuchni i pitrasza takie cuda!

ja mam faze na przyprawy i na targach produktow regionalnych zazwyczaj kupuje takie niecodzienne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej :papa:

Poczytałam, że wszyscy w ferworze przygotowań, to mi się gorzej zrobiło :why:

Ja też miałam na dzisiaj mega plan... A w nocy dostałam jelitówki :why: Cała noc i pół dnia nad toaletą :hide: Strasznie mnie to osłabiło i co chwilę przysypiam.

Dobrze, że mój mąż to drugi Fizli, pichci bigosik :105: Są śliwki, dziczyzna i czerwone wino.

Udało mi się zjeść parę łyżek krupniku, zagryzam sucharkami :roll:

 

-- 20 gru 2014, 18:55 --

 

kosmostrada, najprostsze ciasto jakie jest serio [videoyoutube=UzKV1p0gvNw#t=76][/videoyoutube]

 

i serio robiłem to ciasto i jest zajebiste :D

 

Flizli dobre :great:

A jakie są ilości i proporcje składników?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadłam pożyczyc miłego wieczoru, a tym co się złachali jak ja - miłego odpoczynku przed kolejnym pracowitym dniem.

Plan w zasadzie zrealizowany, a czekoladowe makaroniki wyszły pyszne, musiałam ostentacyjnie zamknąc puszkę, boby na święta nie zostawili... :D

Jutro znów ściera w łapę, a ekstatyczne gotowanie ponownie od poniedziałku.

 

Fizli,dzięki kochany, kusi mnie to ciasto, ale na oko to umiem tylko w słonym robic. Do ciast to lubię miec dokładne proporcje i czas pieczenia chociaż w przybliżeniu, bo takiego ku..a termometru jak na filmiku nie mam. ;) Spróbuję je, ale na spokojnie, nie w ferworze walki. Wtedy bez stresu, że nie wyjdzie.

 

Zalatana23, oj bidulko, byle by do świąt się uspokoiło. Ale to jakaś epidemia na spamowej z tym brzuchem... :shock:

 

Walnęłabym sobie jakiegoś drinka, albo chociaż herbaty z rumem na zakończenie dnia... Ech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalatana23, oja biduleczko :********** kuruj sie zeby na swieta wydobrzec.

 

 

cyklopka, jasaw, Dziewczynki buziolki :*********

 

Ferdynand k, Kocurzasty i JERZY1962, Jerzykowaty :******** buziaki Chlopaki :mrgreen:

 

 

kosmostrada, tez mnie czeka jeszcze w ciul rzeczy zrobic ... :bezradny:

 

Ale dostalamw prezencie sliczny , dyfuzor zapachowy bo wiadomo ze ja zapachy w domku kocham. i do tego slodycze dostalam :105:

 

-- 20 gru 2014, 22:33 --

 

cyklopka, to fajny wieczor :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×