Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pogadanki...


Gość gavril princip

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież napisałem, że znasz się na krowach jak nikt inny z racji tego, że masz z nimi największą styczność a to dlatego, że mieszkasz na wsi i nie widzę w tym nic złego.

 

---- EDIT ----

 

Mów za siebie.

Piszę też za ciebie.

Myślę, że Gabryś ma jakieś spięcia w mózgu.

Bardzo mądre to co napisałeś. Ta błyskotliwa diagnoza to wynik czytania Pani domu czy Życia na gorąco?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a skąd ci to przyszło do głowy?.. ja w życiu nie widziałam prawdziwej krowy.. :smile:

Mów za siebie.A ja tak powiem zaczepnie co sobie myślę. Myślę, że Gabryś ma jakieś spięcia w mózgu. I dlatego np. raz pisze o krowie co i jak, potem pisze, że nie wie, potem wymyśla ekspertów i tak chrzani od rzeczy. No ale dopóki nie biega z nożem w ręku to jest mało niebezpieczny. Co najwyżej obraźliwy. Za to czasami śmieszny. Takie kuriozum jak dwugłowy baranek w klatce. Ciekawe jakim mnie błotem teraz obrzuci.

Może ja też mam jakieś spięcia w mózgu bo gadam od rzeczy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ja też mam jakieś spięcia w mózgu bo gadam od rzeczy ?

Nie, nie przejmuj się namiestnikiem i uwierz mi, że to on gada od rzeczy a spięcia to on może mieć gdzie indziej.

 

Azotox, jak to nie widziałas krowy? Przecież napisałaś, że mieszkasz na wsi a tam zazwyczaj sa krowy(takie prawdziwe). Więc jak to jest z tymi krowami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, jak to jest? Wszyscy widzieli krowę na własne oczy, niektórzy mieli nawet przyjemność sobie podoić a Azotox jako jedyna(pomimo tego, że mieszka na wsi) krowy na oczy nie widziała. Nie potrafi także odróznić skarpety od pończochy oraz nie wie jaki mamy miesiąc. Dziwne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh chyba za dużo fantastyki czytam...........

Nie macie tak, ze wierzycie w coś co zupełnie przeczy prawom logiki ....?

 

 

Ridllic, nie przesadzaj.....ps jeszcze obadałam twoje zdjęcie z profilu gg:-) Nie jest źle :mrgreen:

 

Detektyw :?:;) ale mi wniknęła no :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, jak to jest? Wszyscy widzieli krowę na własne oczy, niektórzy mieli nawet przyjemność sobie podoić a Azotox jako jedyna(pomimo tego, że mieszka na wsi) krowy na oczy nie widziała. Nie potrafi także odróznić skarpety od pończochy oraz nie wie jaki mamy miesiąc. Dziwne...

no tak dziwne.. wiem! ja jestem świadoma swoich ułomności i nigdy tego nie ukrywałam.. nie mieszkam na wsi tak tylko napisałam.. w każdym razie nikt tutaj nie ma krów, baranów itp.

z tą pończochą to był żart wiem głupi.. chciałam żebyście się trochę pośmiali zamiast się ciągle kłócić.. no a ten miesiąc to naprawdę byłam pewna że jeszcze mamy wrzesień.. :P trudno taka jestem! popatrzcie jak ja was wkurzam tutaj na forum.. pomyślcie co czują ludzie którzy codziennie niestety muszą ze mną gadać.. no nic to tyle!! w smoki nie wierzę :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego? Dlatego, że smoki występują jedynie w baśniach, w literaturze fantastycznej i jak na razie archeolodzy nic nie wspominali o tym by smoki mogły istnieć. Dlatego.

Hmmm a ludzie wierzą w Boga choć wystęuje tylko w Biblii i jak narazie archeolodzy nic nie wspominali żeby mógł istnieć......

 

Ale dobra nie ma o co kopii kruszyć.

Ja tam lubię Tolkiena i Sapkowiskiego i jak się okaże, że smoki kiedyś istniały to wam wszystkim powiem "A nie mówiłam :mrgreen: "

 

Ridlliclubię szpiegować :mrgreen:

Azotox ja tam się sedrecznie uśmiałam z tej całej krowy i pończochy :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak dziwne.. wiem! ja jestem świadoma swoich ułomności i nigdy tego nie ukrywałam.. nie mieszkam na wsi tak tylko napisałam.. w każdym razie nikt tutaj nie ma krów, baranów itp.

z tą pończochą to był żart wiem głupi.. chciałam żebyście się trochę pośmiali zamiast się ciągle kłócić.. no a ten miesiąc to naprawdę byłam pewna że jeszcze mamy wrzesień.. :P trudno taka jestem! popatrzcie jak ja was wkurzam tutaj na forum.. pomyślcie co czują ludzie którzy codziennie niestety muszą ze mną gadać.. no nic to tyle!! w smoki nie wierzę :smile:

Ok Azotox, pisz sobie na luzie, już nie będę cię męczył tymi krowami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm a ludzie wierzą w Boga choć wystęuje tylko w Biblii i jak narazie archeolodzy nic nie wspominali żeby mógł istnieć......

Przyznasz, ze kwestia istnienia Boga to odrobinę bardziej złożona sprawa niż ta ze smokami. Natomiast fakt, że niektórzy ludzie w niego wierzą też trudno mi pojąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak głupotę ludzką ;)

Tutaj nie mogę się zgodzić. Wszystko, także błędy ludzkie mają swoje źródło.

 

---- EDIT ----

 

gabriel, wiem wiem.........

Dobra już nie poruszam tego tematu.....bo wyjdzie, że mam jakieś urojenia :mrgreen:

Nie nie masz urojeń, chyba, że gadałaś przed chwilą z jakimś smokiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×