Skocz do zawartości
Nerwica.com

KWETIAPINA(ApoTiapina, Bonogren, Etiagen, Kefrenex, Ketilept, Ketilept Retard, Ketipinor, Ketrel, Kvelux SR, Kventiax, Kventiax SR, Kwetaplex, Kwetaplex SR, Pinexet, Questax, Setinin, Symquel XR)


weronika

Czy kwetiapina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

161 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy kwetiapina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      115
    • Nie
      33
    • Zaszkodziła
      26


Rekomendowane odpowiedzi

Cyklopka tyjesz może po kwetiapinie? Ja codziennie chodzę na godzinne spacery a wydaje mi się, że trochę przybrałam na wadze.

Po zwiększeniu dawki 4 kilo. Na razie się nie przejmuję, bo u mnie brak apetytu ma głównie podłoże nerwowe. Natomiast apetyt po lekach nie jest równomierny. W południe nie, o północy tak. Później się będę martwić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam zmieniona dawke.Od wczoraj biore kwetaplex 200 o przedluzonym dzialaniu.Po raz pierwszy odkad zaczelam to brac nie mialam tego paskudnego odczucia wyciagania nerwu z nóg.Zmienila mi tez p,dr fluomexyne na seronil.Zobaczymy co bedzie sie dzialo.Narazie czuje sie dobrze,zadziwiajaco dobrze.Dawno nie mialam tyle sil co mam teraz.To jest podbudowujace uczucie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iwona3, Fluomexynę, czy fluoksetynę. Jeśli fluoksetynę na seronil, to jest ten sam lek.

 

Ahma dawki nasenne kwetiapiny to chyba do 100mg.

Ty bierzesz duże dawki, które działają przeciwpsychotycznie.

 

fluoksetynę-seronil dala prez to ze jest mniejsza dawka i w razie czego jest podzielny.zrozmowy z dr wyszlo ze chce stopniowo zwiekszac mi dawke.Niewiedzialam ze wieksze dawki działają przeciwpsychotycznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×