Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Udekorowaliśmy właśnie ciastka na jutrzejszą klasową imprezę, idziemy teraz kupic soki i nareszcie wszystko.

A ja chciałabym śnieg, bo mam wrażenie, że wtedy jakoś jaśniej jest... Żeby chociaż deszcz nie padał.

 

mirunia, platek rozy, ja mam pościel w różyczki. :smile: Ale jeszcze sobie zmienię przed samymi świętami, ale też kwieciście żeby trochę wiosny wprowadzic wokół siebie.

 

Zalatana23, no ale to już przesada terapia w Wigilię... :shock:

 

acherontia-styx, ale jak na wódkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypiłam właśnie pyszną herbatkę, leżę oczywiście pod kocykiem, pies wtulony i zastanawiam się, coby tu porobic nie wymagającego specjalnie zużycia energii... Może coś obejrzec, a może poczytac, a może jednak wstac i pójśc zapalic, wywieszenie prania to jednak zbyt obciążające... Tak sama siebie słucham i aż mnie bierze nerw - jak można byc takim ciapciakiem. Co ta depresja z człowieka robi. :bezradny:

Tak sobie marzę o bandzie krasnoludków, która za mnie przedświątecznie dom wysprząta. :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kilka dni pracy i wolne 1,5 tygodnia :yeah:

odpoczniesz, należy ci się ;) a co ze szkołą, wymysliłas coś? ja nie będę rezygnowała, już troszkę bardziej czuje się na siłach i dam rade

 

-- 18 gru 2014, 21:22 --

 

kosmostrada, acherontia-styx, ja jak już to wole sprzatac u siebie jak już :P jutro bede myła okna u dziadków, nie chce mi się ale przynajmniej na cos się przydam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×