Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

mirunia, Zalatana23, acherontia-styx, oj fajnie by było razem pod kocykami, dobra herbata, pierniczki (moje i zalatanej), trochę jęczenia, dużo babskich śmichów-chichów, od razu byłoby nam lepiej. :D

 

-- 17 gru 2014, 21:14 --

 

Pluszowa, moja droga, częśc z nas ledwo nogą rusza, a ty nam każesz się przebierac... :D

 

kosmostrada :-*** :105:

 

-- 17 gru 2014, 21:36 --

 

a do tego jakiś fajny film...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z geodezji przyjechali. Budzę mamę. Mówi że nie wstaje. Przyszła sąsiadka że musi koniecznie podejść. Wpuściłam do mamy. W pokoju smród alkoholu. Nie mam zamiaru matki kryć. Mama będzie miała przerąbane w okolicy, na mnie też się odbije, ale w mniejszym stopniu niż znoszenie tego wszystkiego i ciągły strach że się zapije na śmierć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, dużo czasu spędzam przed kompem tak sobie klikając tu i tam :smile:

 

mirunia, kuzva to samopoczucie i leki pierniczone, muszę chyba jakoś rzucić Tranxene jak lepiej się poczuje.

 

Cognac, hej, piękny widoczek tam się teraz znaleźć z kupą pieniędzy w kieszeni i na karcie :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, hejka :) dasz rade, jeszcze godzinka spokojnie :***

ja w domu już lepiej się czuje ale gorzej jak mam wyjść i za dużo stresów przez ostatnie dni,

 

ja się gubię często jak choćby szybko dla mnie za dużo się dzieję i czuje, ze się ode mnie wymaga a ja myslę, że wymaganiom tym nie sprostam ... :roll::hide: dziś około 16 tez planuje wyjść do dziewczyn i mam już lekkiego stresa Cognac, hejka no wide tam nas wszystkie ze spamowej na tej cudnej wyspie :105:

 

-- 18 gru 2014, 13:03 --

 

JERZY1962, ja sobie jem musli z jogurtem, potem przepisze sobie notatki, które mam od koleżanki ze szkoły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to tranxene to na co?

 

dziś z siostra długo rozmawiałam przez telefon, tam u nich tez problemy zdrowotne mojej bratowej

mama i siostra pytaja się co chce na swieta ale ja nic w sumie nie potrzebuje oprócz tuszu do rzęs bo zauwazylam ze mi się konczy a zresztą wiedza ze ja się ze wszystkiego ciesze :P no i komin by mi się przydał..

 

-- 18 gru 2014, 13:13 --

 

acherontia-styx, hejka :) to udanej terapii :** i miłego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY1962, ha, mam Cię, no i wszysko jasne, to najpewniej przez Twojego avatara śnili mi się dziś rycerze Jedi, których musiałam zabijać, a nie bardzo się dało, bo miałam tylko kamienny miecz z minecrafta :| haha.

 

amelia83, widzę że ogarniasz życie, aż miło patrzeć :)

 

mirunia, do 14, wytrzymasz:) :) hah, ja o 12 przyszłam więc siedzę do 20 :P

 

 

Pisał do mnie ex, że chce się spotkać :hide: Musiałam mu odmówić, bo co. O czym tu rozmawiać. Mam fazę chowania się i unikania ludzi, więc mnie nie ciągnie na żadne spotkanie, a już szczególnie z ex :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odebrała paczkę prezent dla siostry o taki http://pl.dawanda.com/product/68048043-Motywujacy-kubek-dla-Pani-na-chandre :D

 

-- 18 gru 2014, 13:25 --

 

Cognac, hahah noo ciekawy ten sen :PCognac, no i dobrze, nie musisz się zmuszać do spotkania z nim, jak się nie czujesz ;) a od kiedy nie jesteście razem?

 

.. :oops: czy ja ogarniam zycie to nie wiem :oops: ale dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż... Próbuje coś zrobić, ogarnąć na święta, ale nic nie idzie do przodu. Mama śpi, brat jest skacowany po 6 dniach ciągu, że nie ma ani z kim pogadać, a tym bardziej żeby ktoś pomógł w ogarnięciu domu.

Nie czuję zmęczenia, nic nie czuję oprócz ogromnego przygnębienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×