Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy i seriale


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

Reiben mnie chodziło o dopowiedzenie takich wydarzeń i koncepcji podróży w czasie, które by pasowały nie do teorii współczesnych fizyków, tylko do wydarzeń filmu, czyli chodzi tu o uczynienie go spójnym wewnętrznie, a nie realistycznym. Z góry zakładam, że ten film to przecież fikcja i myślę, że aby dostrzec jak przedstawione w niej wydarzenia, zgrabnie się łączą, trzeba ją umieścić w odpowiednim również fikcyjnym kontekście. Tylko tyle.

 

Odnośnie Prometeusza to jak się komuś nie podobał, znaczy tylko tyle, że ma inne gusta i oczekiwania od filmów niż ja.

 

Btw, nie wiem czy jest osobny dział na seriale, ale polecam Wataha 2014 - intrygująca akcja odgrywa się w surowym bieszczadzkim klimacie, postacie są wyraźne i naturalne, dzięki czemu ma się wrażenie jakby się tam było pośród nich :great:

 

-- 11 gru 2014, 15:48 --

 

Nightcrawler 2014, przedni, emocjonujący film, oglądałem z otwartą japą tak mi się spodobał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drakula historia nie dopowiedziana (2014) czy jakoś tak się to nazywało bo nie chce mi się sprawdzać poprawności tytułu, ten film zmarnował mi już ponad godzine czasu i poza krytyką nie chce wiecej na niego przeznaczać, nie znoszę takiego rodzaju i takiej dawki epickości w filmach, jeszcze w tym wypadku połączone z różnymi absurdami, nominuje go do kategorii kaszana roku.

 

Ocalony (2013), no to już dla odmiany porządne kino, tzn. nie przepadam za otwartą jatką przez większość czasu, jednak to było przedstawienie takiej a nie innej historii wiec nie moge sie do tego przyczepić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem wczoraj "Kawę i papierosy". Długo zbierałem się do obejrzenia tego filmu i niestety jestem bardzo zawiedziony. Film zupełnie nie przypadł mi do gustu. Mimo sympatii do specyficznego kina Jima Jarmuscha (m.in. "Noc na ziemi", "Truposz"), totalnie mnie znudził.

 

Dzisiaj przymierzam się do obejrzenia "Procesu" z Kyle'em McLachlanem (niezapomnianym agentem Cooperem z "Miasteczka Twin Peaks") na podstawie powieści Franza Kafki. Liczę na dobry dramat psychologiczny. Zobaczymy, co z tego wyjdzie! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio /dzisiaj Szczęście nigdy nie przychodzi samo/ obejrzałam kilka komedii francuskich w Canale+. Lubię kino i aktorstwo francuskie. Dowcipna fabuła, fajne, lekkie aktorstwo. W ogóle nie jestem fanka kina, ale czasem zdarza mi się czymś zainteresować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×