Skocz do zawartości
Nerwica.com

Porządne chłopy z forum ;-)


Arasha

Rekomendowane odpowiedzi

Cyklopka to znaczy tego ,że seks jest według Ciebie luksusem dla wybranych ?

Nie dorabiaj filozofii do mojej wypowiedzi. Po prostu mówię, że aktywnych seksualnie jest na pewno mniej niż przysłowiowe 99%.

 

Jeżeli mam w tym jakikolwiek cel, to chyba żeby osoby z forum, które mają jakieś problemy w tych sprawach nie czuły się jakimś wielkim wyjątkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez to,że jestem prawiczkiem czuje się gorszy od innych

a Ty w ogóle chcesz stracić dziewictwo ? Bo jak widzę pielęgnujesz ją wszem i wobec na Forum . W życiu realnym pewnie tego tak nie rozgłaszasz , bo sam dobrze wiesz ,że w tym wieku być cnotą to wielki obciach ;) . Wiem ,że są takie kobiety ( o skrzywionej psychice ) co najbardziej lubią z księżmi , to i może ( a o tym też słyszałem )są i takie co zgwałciły by prawiczka w Twoim wieku .

Trzymaj się . Jak stracisz cnotę to dopiero będzie Święto na Forum !!!! :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez to,że jestem prawiczkiem czuje się gorszy od innych

a Ty w ogóle chcesz stracić dziewictwo ? Bo jak widzę pielęgnujesz ją wszem i wobec na Forum . W życiu realnym pewnie tego tak nie rozgłaszasz , bo sam dobrze wiesz ,że w tym wieku być cnotą to wielki obciach ;) . Wiem ,że są takie kobiety ( o skrzywionej psychice ) co najbardziej lubią z księżmi , to i może ( a o tym też słyszałem )są i takie co zgwałciły by prawiczka w Twoim wieku .

Trzymaj się . Jak stracisz cnotę to dopiero będzie Święto na Forum !!!! :papa:

To może włożę sutannę :mrgreen: będę miał szansę :lol:

 

-- 23 gru 2014, 12:19 --

 

Ktos tam pewnie w koncu zerwie jego kwiatuszek ;)

Dzięki Candy14,tym sprawiłaś mi radość :mrgreen::lol:

 

-- 23 gru 2014, 12:25 --

 

myślę że aż tak źle z nim nie jest

chyba że mówisz o tożsamości forumowej

 

---to może teraz oskarżony DetektywMonk sam zabierze głos . Wysoki Sąd udziela mu głosu . ;)

Jest ze mną fatalnie,jeżeli chodzi o sex.

 

-- 23 gru 2014, 12:26 --

 

a Ty w ogóle chcesz stracić dziewictwo ?

oczywiście że nie chce, przecież straciłby wtedy swoją wyjątkowość

Bardzo chcę.

 

-- 23 gru 2014, 12:26 --

 

przecież straciłby wtedy swoją wyjątkowość

.... i tożsamość ;)

Jak mam wybierać sex a wyjątkowość.To już wolę sex.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3 napisał(a):

Cytuj:

Przez to,że jestem prawiczkiem czuje się gorszy od innych

 

a Ty w ogóle chcesz stracić dziewictwo ? Bo jak widzę pielęgnujesz ją wszem i wobec na Forum . W życiu realnym pewnie tego tak nie rozgłaszasz , bo sam dobrze wiesz ,że w tym wieku być cnotą to wielki obciach . Wiem ,że są takie kobiety ( o skrzywionej psychice ) co najbardziej lubią z księżmi , to i może ( a o tym też słyszałem )są i takie co zgwałciły by prawiczka w Twoim wieku .

Trzymaj się . Jak stracisz cnotę to dopiero będzie Święto na Forum !!!!

 

To może włożę sutannę będę miał szansę

 

-- 23 gru 2014, 12:19 --

 

Candy14 napisał(a):

Ktos tam pewnie w koncu zerwie jego kwiatuszek

 

Dzięki Candy14,tym sprawiłaś mi radość

 

-- 23 gru 2014, 12:25 --

 

Kalebx3 napisał(a):

Cytuj:

myślę że aż tak źle z nim nie jest

chyba że mówisz o tożsamości forumowej

 

 

---to może teraz oskarżony DetektywMonk sam zabierze głos . Wysoki Sąd udziela mu głosu .

 

Jest ze mną fatalnie,jeżeli chodzi o sex.

 

-- 23 gru 2014, 12:26 --

 

Pieprz napisał(a):

Cytuj:

a Ty w ogóle chcesz stracić dziewictwo ?

 

oczywiście że nie chce, przecież straciłby wtedy swoją wyjątkowość

 

Bardzo chcę.

 

-- 23 gru 2014, 12:26 --

 

Kalebx3 napisał(a):

Cytuj:

przecież straciłby wtedy swoją wyjątkowość

 

.... i tożsamość

 

Jak mam wybierać sex a wyjątkowość.To już wolę sex.

 

 

 

DetektywieMonk , za tak ciężkie grzechy i wykroczenia przeciwko Naturze i dobrym obyczajom społecznym Wysoki Sąd wymierza Ci karę 25 lat aktywnego przebywania na Forum ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, Co do Paolo Coelho to już wyjaśniam wiem że Brazylijczycy są jednymi z najbardziej uduchowionych ale tu chodzi o twórczość(no i fakt w uczuciach troche zalatuje ode mnie konserwatyzmem(romantyzmem czytać:D). Jeśli znasz Miasto Boga to możesz wywnioskować że tam raczej z Bogiem nic wspólnego nie ma. A co to Tupolewa to się wszystkim należało:P. Zrobili taki burdel z IV RP że nawet Wałęsa się wypowiedział"gdybym wiedział w jakim kierunku podąży Polska w ogóle nie obalałbym komunizmu".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym jeszcze dodać Widmo i guernone. Trochę przy tym ryzykuję, bo wszystkich ich wpisów nie widziałam. Po tych które czytałam, wnoszę, że to wrażliwe i mądre chłopy:)

O, dziękuję uprzejmie za wyróżnienie mnie :smile: Miła niespodzianka :D

Opinia mocno na wyrost, ale ciiiii... nikt się nie dowie :mrgreen:

 

A Widmo jak najbardziej godny miana porządnego chłopa na tym forum, szczególnie w temacie ChAD :P

Ogólnie dużo nas tam porządnych, tylko mocno porezanych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, Co do Paolo Coelho to już wyjaśniam wiem że Brazylijczycy są jednymi z najbardziej uduchowionych ale tu chodzi o twórczość(no i fakt w uczuciach troche zalatuje ode mnie konserwatyzmem(romantyzmem czytać:D). Jeśli znasz Miasto Boga to możesz wywnioskować że tam raczej z Bogiem nic wspólnego nie ma. A co to Tupolewa to się wszystkim należało:P. Zrobili taki burdel z IV RP że nawet Wałęsa się wypowiedział"gdybym wiedział w jakim kierunku podąży Polska w ogóle nie obalałbym komunizmu".

 

Wałęsa najwięcej naobalał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×