Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pogadanki...


Gość gavril princip

Rekomendowane odpowiedzi

Jak się nauczysz czytać ze zrozumieniem i kojarzyć to będziesz mial odpowiedź na swoje pytanie.

 

A swoją drogą zawsze tak udajesz kogoś innego? Boisz się co byśmy powiedzieli na Twój wygląd. Co by znajomi powiedzieli jak by wiedzieli kim jesteś? Ty strasznie jakiś pokręcony jesteś.

 

Azotox - niby czemu uważasz, że jesteś głupia? Jak dotychczas w niczym tego nie zdradziłaś. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kretyn to cię zmajstrował namiastko

gabriel skończ już proszę cie! to nie jest zabawne !

 

a pochodzenie ze wsi to coś strasznego :?:

chyba nie! gabrielowi chodziło o to że jestem kretynka wiesz?

 

Azotox - niby czemu uważasz, że jesteś głupia? Jak dotychczas w niczym tego nie zdradziłaś. :)

haha jak to nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najdziwniejsze jest to, że próbujesz nieudolnie atakować pomimo tego, że nie specjalnie zwracam na ciebie uwagę. Podrywasz mnie?

 

 

Jak zwykle Twoje rozumowanie prowadzi donikąd. Spróbuj tak kiedyś coś zanalizować by wyciągnąć z tego prawdę a nie odwrotnie.

 

I odwołuję to co kiedyś powiedziałem, że możesz sobie po mnie jechać. Bo przeginasz i to na maksa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a pochodzenie ze wsi to coś strasznego :?:

Nic strasznego, mam jednego kumpla z wioski i bardzo go sobie cenię.

 

---- EDIT ----

 

chyba nie! gabrielowi chodziło o to że jestem kretynka wiesz?

Nie twierdziłem, że jesteś kretynką. Pozostawiam to do twojej oceny.

 

---- EDIT ----

 

I odwołuję to co kiedyś powiedziałem, że możesz sobie po mnie jechać. Bo przeginasz i to na maksa.

Nie jedź po mnie, ja nie zjadę ciebie. To chyba dosyć proste prawda, czy przedstawić to na jakimś wykresie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jedź po mnie, ja nie zjadę ciebie. To chyba dosyć proste prawda, czy przedstawić to na jakimś wykresie?

 

Czy ja Ci mówię, że jesteś tępym kretynem? Mówię Ci, że Twój ojciec jest kretynem?

 

Będę Ci to przypominał za każdym razem jak się będziesz kogoś czepiał - czyli po prawie każdym Twoim poście ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Może i sam jesteś kretynem - ale mnie w to nie mieszaj.

A co to jest? Można mieć pamięć do niczego ale żeby aż tak? Kilkanascie minut temu napisałeś tego posta.

 

---- EDIT ----

 

Panowie spokojnie, bez nerwów, nie ma sensu się kłócić gabriel, przestań obrażać ludzi a Ty namiestnik, bądź mądrzejszy i nie daj się prowokować ;)

Oho, siły pokojowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może się mylę ale Wy to chyba lubicie ;) wyluzujcie trochę forum to nie realne życie trochę uśmiechu i mniej poważnego podejścia temat na luzie a Wy zaczynacie sie błotem obrzucać to nie zdrowe zaczyna się robić :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Może i sam jesteś kretynem - ale mnie w to nie mieszaj.

A co to jest? Można mieć pamięć do niczego ale żeby aż tak? Kilkanascie minut temu napisałeś tego posta.

 

Pamięć to Ty masz słabą. Cofnij się jeszcze kawałek w postach co sam pisałeś. Powtarzam Twoje słowa o naszej dyskusji. Sam siebie nazwałeś kretynem - masz do tego prawo. Ale mnie to tak nie nazywaj.

 

Ridllic - nie, ja już nie lubię Gabriela. Kiedyś myślałem, że jest nieszkodliwy dla mnie, nie chciałem by atakował tych którzy potrzebują pomocy. Ale przekracza już pewne granice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może się mylę ale Wy to chyba lubicie ;) wyluzujcie trochę forum to nie realne życie trochę uśmiechu i mniej poważnego podejścia temat na luzie a Wy zaczynacie sie błotem obrzucać to nie zdrowe zaczyna się robić :!:

no dokładnie.. :smile:

 

namiestnik a skąd ty jesteś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gabriel wiesz co mam cie daleko w d... ( a to Cie z małej litery to celowo) jesteś niesympatyczny a chwilami beszczelny przestało mnie już bawić Twoje zachowanie i chamskie odzywki co do niektórych forumowiczów co do zdjęcia to chętnie swoje wkleje bo mam odwage się pokazać i wcale się nie wstydze tego że jestem użytkownikiem tego forum w przeciwieństwie do ciebie "krowa która dużo beczy mało mleka daje" jesteś cykor i tyle.Proszę bardzo fotke :D

 

95503a545ff6c6e6m.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aj - trudno powiedzieć. Urodziłem się w Polsce centralnej. Dorastałem też - ale już w innym mieście - zaraz obok środka geograficznego Polski :)*

 

Na studia wyjechałem do Wawy i tam się osiedliłem.

Więc nie umiem odpowiedzieć na to pytanie. :)

 

Mam znajomych z Łódzkiego i ze Śląska. To tak się orientuję :)

 

 

 

*) To taki słupek wbity w ziemię. Jak się puści nad nim piłeczkę pingpongową to sama się unosi. I zawsze rzuca cień - nawet w nocy. :lol::lol: hihi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe, niby skąd mam wiedzieć, że to twoja fota, może twojej siostry lub koleżanki, daj spokój. Jeżeli to ty to muszę przyznać, że atrakcyjnie wygladasz.

 

Azotox, spójrz pod nick namiestnika a zobaczysz skąd jest. Jakbyś nie wiedziała, wawa to takie miasteczko pod wilnem, sprawdz w atlasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×