Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pogadanki...


Gość gavril princip

Rekomendowane odpowiedzi

Kulkami zawsze możecie się pobawić...w związku z bilardem :mrgreen:

 

Boguś Ty to byś chciał żeby ta obsługa wyglądała jak w reklamie AXE JET :mrgreen: nie ma tak dobrze:-)

 

 

co to za gra jak sie ma tylko dwie bile jeszcze tego samego koloru a kij taki krótki :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kulkami zawsze możecie się pobawić...w związku z bilardem :mrgreen:

 

Boguś Ty to byś chciał żeby ta obsługa wyglądała jak w reklamie AXE JET :mrgreen: nie ma tak dobrze:-)

 

 

co to za gra jak sie ma tylko dwie bile jeszcze tego samego koloru a kij taki krótki :mrgreen:

 

ciiii nie mów głosno hehe

 

---- EDIT ----

 

asiula82, To powinnaś odwiedzić czasem wieczorkiem nasz czat forumowy :mrgreen:

 

chętnie :mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jak to jest, kiedyś mój psychiatra powiedział, głowa do góry, niech się pani nie martwi, nie ma ludzi zdrowych - są tylko przypadki niezdiagnozowane........

 

Ps. Jakbyśmy trafili na jakąś terapię grupową razem to by niezłe reality show z tego wyszło.........."Myślisz, ze jesteś zakręcony - otóż nie - przekonaj się oglądając ICH" :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć :-)

Zaglądnęłam tutaj i rozbawił mnie ten wątek.

Wiecie, mój znajomy kiedyś powiedział, że to właśnie w szpitalach psychiatrycznych znaleźli się Ci najbardziej " normalni ", a cała reszta społeczeństwa to " wariaci w postaci utajonej " :D

Jak coś, to ja też chcę do Waszego reality, oki ?

Pozdrawiam

Mag27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe :) mnóstwo rozrywki :)

 

 

Uwaga - będę wywoływał wilka z lasu:

 

przeciętnego uzytkownika tego forum, który uciskany przez stany depresyjno- lekowe oczekuje raczej realnej pomocy lub szczerej rozmowy, pocieszenia.

 

HA HA HA HA! :)

i kto to mówi???

 

A co do Garvila to bądź skłony się odczepić albo zdecydować czy nie rozumiesz jego postów, czy je nie czytasz czy też są pseudonaukowe - bo jak narazie to prezentujesz dziecko nawet nie rozdwojenie a roztrojenie jaźni :)

 

 

 

hehe świetne z Was świry dzięki że jesteście :D

 

Dokładnie - tak samo myślę :)

 

 

a to będzie coś na styl big brathera :mrgreen: i koniecznie muszą być te pielęgniarki 60/90/60 albo jak tam pisałyście pacjentki/kuracjuszki ;)

 

Ja też chcę! Ja też chcę! :)

 

Pielęgniarki tylko nogi będą miały takie (i kręcone zęby - wszystkie cztery), ale przecież mamy nasze kochane forumowiczki - kuracjuszki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pielęgniarki tylko nogi będą miały takie (i kręcone zęby - wszystkie cztery), ale przecież mamy nasze kochane forumowiczki - kuracjuszki :)

 

:twisted::twisted: no ja już znalazłam przepis na cynaderki gabriela które ponoć należą do azotox :mrgreen:

 

a co do kuracjuszek ;) hm...czy masz nam coś do zarzucenia???Buziak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy za pomagiera się nie uważałem namiastniczku ale innych jak najbardziej mogę oceniać jeżeli za takowych się mają. Co do mojej nieobecności to mam ciekawsze zajęcia niż pieprzenie głupot na forum i wdawanie się z tobą w kretyńskie rozmowy. Apropos podkarpacia to wybacz asiula ale skojarzenia mam jakie mam i dopóki nie zobaczę to nie uwierzę. Cóż trafiło na ciebie, tak jak i trafiło na Ridllica, że jest jedynakiem. Fotka? Hehehehe, nie rozśmieszaj mnie, przykro mi ale nie specjalnie mi zalezy na twojej ocenie mojego wyglądu czy zachowania. W necie najważniejsza dla mnie jest prywatność, wystarczy że widzisz mój nick i wiesz mniej więcej ile mam lat. Po za tym nigdy nie pozwoliłbym, zeby ktoś ze znajomych, nawet przypadkowo zobaczył moją fotę na forum płaczu i rozpaczy. Nie dzięki. Namawiasz azotox i mnie na fotę, wklej może swoją będzie ubaw.

 

---- EDIT ----

 

Ps. asiula82, za bardzo się przejęłaś i nie zrozumiałaś. Na podstawie miejsca zamieszkania nie oceniałem inteligencji lecz zwroty wywodzące się z małej wsi. A że na podkarpacie padło, to może zmienię na małą wioseczkę na warmińsko-mazurskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×