Skocz do zawartości
Nerwica.com

KLOMIPRAMINA (Anafranil, Anafranil SR)


mikolaj

Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

133 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      84
    • Nie
      33
    • Zaszkodziła
      28


Rekomendowane odpowiedzi

wie ktoś czy sahara w pysku i zaparcia przechodzą po jakims czasie na franku?ODkąd zwiekszylem dawke do 150mg co pare dni mam zaparcia a suhość w pysku jest przeokrutna ze ledwo co sline nabieram,najgorzej rano po fajce masakra.Biore juz 7 tygodni i wciąż mam nadzieje ze lek pozytywnie zaskoczy.Od poniedziałku dokładam do niego 300mg trittico w celu wzmocnienia.pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Suchości w ustach w ogóle nie miałam. Zaparcia miałam za to przez cały czas brania. Przeszły dopiero jak odstawiłam (obecnie znowu jestem na sertralinie).

 

Własnie to mnie zniechęca do tego leku. Gdyby nie to, ze są po tym takie zaparcia to bym spróbowała, bo to jedyny lek jaki mi pozostał do wypróbowania. No i moklobemid, może moklo spróbuję. Na razie na czysto jadę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lucy1979, cóż, trzeba rozważać za i przeciw. Ja ciągle nie jestem pewna mojej decyzji, ale zaparcia faktycznie przeszły, waga troszeńkę spadła. Zależy jak bardzo masz uporczywe objawy.

Anafranil jest dla mnie nadal bardzo dobrym lekiem, lepszym od Asentry. Działał na depresję, uspokajał, nie usypiał, chyba lekko zapobiegał takim, jak by to nazwać, jazdom, lekkiemu zeschizowaniu. Biorąc go - po wielu latach siedzenia w domu - zaczęłam szukać i znalazłam pracę.

Asentra działa na depresję, ale dużo słabiej. Jestem bardziej nerwowa, trudniej mi zasnąć, nie czuję takiej blokady przeciw myślom depresyjnym i ww. jazdom. Miałam nadzieję na większe uspołecznienie (tak miałam przy 1. podejściu), ale lipa.

Mimo wszystko mam nadzieję, że Asentra da radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Antylękowe działanie to się na pewno ustabilizuje. Nie ma lepszego leku antylękowego. Tylko wiesz jak to jest z tą dawką. Ja tak stosunkowo dobrze mam stłumiony ten lęk na 225 mg. Może spróbuj dojśc do tych 225 mg, ile ty bierzesz? Natomiast działanie antydepresyjne? Wiesz, nie wiem czy to się z przeciwlękowym nie wyklucza. No bo w sumie mi się nie wiele chce. Jest coś takiego, że jeżeli nie wypełniasz osobowością przestrzeni to za sprawą żadnego leku tego nie osiągniesz. Ja tego za bardzo nie czaję. Wiem, że jak się ma lęk to się zrobi wszystko żeby go nie było, bo to jest najgorsze co może byc. Myślę, że na lęk anafreanil na pewno pomoże, natomiast ze swoją osobą musisz się zaprzyjaźnic ;-)

 

Ja mam tak, że jak anafranil działa, to w tym miejscu gdzie był do tej pory lęk pojawia się pustka. Z pustką lepiej niż z lękiem, ale za fajne to nie jest. Bo co robic? Gdzie iśc? Co mówic? Z kąd to wszystko wiedziec?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na dawce 150mg i na takiej mam zostać pół roku czasu.Nie wiem czy jest sens zwiększać klomi do 225mg.Dodane mam do tego 300mg triitico właśnie na te doły które sie pojawiają az chce sie płakać wtedy.Bardzo mi zależy żeby pozbyć sie tej parszywej fobi społecznej czyli nerwicy społecznej bo przez to nigdzie do pracy nie mogę iść i siedze w domu całe dni i wegetuje,agorafobie tez chyba mam do tego,bo czuję lęk na dworzu.Czy klomi juz niedługo zaskoczy? bo jak narazie jest nieciekawie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na obecnym zestawie jestem wykastrowany ostro,sex mógłby nie istniec,zero odczuć,penis jak plastik nie czuły na bodzce,nie wale konia bo raz mi sie nie chce a dwa nie mam libido.Co do anafranka stuknęło mi 2 miechy,i nastrój dalej pozostawia duzo do życzenia,fobia społeczna dalej wali z pełną mocą.I co mi zostało dalej sie bawić w te jabane gówno dające leki bo nie uszukujmy sie kazdy z nich to jakas kicha.Daje jeszcze 4 miechy i przechodze na benzodiazepiny silne typu klon/alpra bo całe zycie ucieka mi przez palce i wegetuje.Te leki są mega gówniane !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam w planie ostatecznie za 4 miechy wejsc na moklobemid,posiedziec na nim 3 miechy jak dalej będzie kupa to wchodze na ostatni lek-ostatniej szansy którego nigdy nie brałem-fluvoxamina,zobaczymy jeśli to nie wypali a paroksetyne brałem 2 miechy i hója daje to ja wole sie uzależnic od benzo i normalnie życ dajmy na to te pół roku a puzniej pomęczyc sie te 2 tyg na detoxie od benzo zeby tolerka spadła niz wegetowac do usranej śmierci i testować te-PSEUDO LECZĄCE LEKI !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×