Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

kosmostrada, no to szkoda, że nie ma w aptece dla Ciebie leku, bo już byś dzisiaj wypróbowała, a tak czekaj tatka latka :bezradny:

 

jasaw, to pewnie ten deszcz dotrze do mnie, bo zazwyczaj mam warszawską pogodę :105::D

 

wczoraj u mnie była straszna ślizgawka rano, wręcz szklanka na chodnikach :shock:

 

Chyba lecę zaraz do łazienki myju i poczytać w łóżku... zaczyna mnie spanie brać :zzz:

 

Dobrej nocki wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fizli, w zakładzie zamkniętym pielęgniarki będą go masowo tulić,lobić loda i smaku penisowym do snu i żeby utrzymac jego stałą ciepłotę ciała,lekarz prowadzący będzie go głaskał całymi dniami,mówił czułe słówka,kładł dłoń jemu na jądrach a salowe będą mu podsuwały do łóżka na śniadanie trufle na obiad kawior z bieługi albinotycznej oczywiście gruby i niesłony na kolację homary.do tego goldwasser i jack danielsa do popitki.ordynator zaś obije każdemu mordę kto śmie powiedzieć o nim "wariat" i go porzucić.wkońcu tego typu zakłady służą do pomocy i opieki nad takim jak on.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fizli, jak amfce nie chce tego to niewie co jest dobre i nigdy tam niebył skoro nie poznał sie na bezgranicznej miłości i oddania personelu szpitalnego.kaftanik i paski zawsze żeby nie wypadł z łóżka,izolatka żeby brońboże jakiegos choróbska nie wyhaczył.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×